Ucuz Web Tasarım

EditorX, ucuz web tasarım konusunda özellikle bölgesel KOBİ firmalarına profesyonel çözümler sağlamaktadır. Ucuz web tasarım konusu ile ilgili verdiğimiz hizmette kendimize özel olarak ürettiğimiz yazılımımız ile dakikalar içerisinde web sitenizi kurabiliriz. Diğer kurumsal web tasarım paketlerine göre farklılık göstermektedir. Ucuz web tasarım ile ilgili sunduğumuz paketlerde, ekstra modüllerden ziyade KOBİ’lerin ihtiyaç duyduğu sistem özellikleri bulunmaktadır.

Ucuz web tasarım paketi içeriğinde neler bulunuyor?

  • Her web tasarım paketlerimizde olduğu gibi anasayfa, hakkımızda, hizmetler, (ürünler) iletişim ve teklif formu gibi basit modüller bulunmaktadır.
  • Arama motorlarına en uygun şekilde hazırlanarak, teknik SEO gerektirmeden yapacağınız basit işlemlerle bölgenizde Google’da en üst sıralarda olabilirsiniz.
  • Ucuz web tasarım paketlerimizde tüm kontrolü sağlayabileceğiniz yönetim paneli bulunmaktadır. Bu yönetim paneli ile internet sitenize yeni yazı, görsel, hizmet ve diğer istediğiniz tüm içerikleri ekleyebilir, düzenleyebilir ve kaldırabilirsiniz. Ucuz web tasarım panelleri ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız, 0282 650 60 85 telefon numarasından müşteri temsilcilerimizi arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ucuz web tasarım ile başarıya ulaşabilir miyim?

Ucuz web tasarım yaptıracak birçok kişinin ilk aklına gelen soru diyebiliriz. Ucuz web tasarım yaptırmak isteyen kişiler dijital medya pazarlamasına yeni aday sektöre daha güveni tam oturmamış diyebiliriz. Bu yüzden büyük yatırımlar yapmak yerine daha uygun fiyatlı web sitesi yaptırarak test etmek ve yatırımlarını sonrasında çoğaltmak isteyen KOBİ’ler diyebiliriz.

EditorX olarak KOBİ’lere uygun fiyatlı ve profesyonel çözümler sunmaktayız. Ucuz web tasarımın farkı, diğer müşterilerimiz için hazırlamış olduğumuz tasarımsal düzenlemeleri bir kez yaparak içerik farklılıkları gösteren web siteleri sunmaktayız. Yapılan tasarım yüzlerce kişi tarafından kullanılabilir ve web sitesi oluşturulabilir. Bu yüzden ucuz web tasarım paketleri uzmanlarımız tarafından daha kolay ve dakikalar içerisinde kurulmaktadır.

Ucuz web tasarım içerisinde domain ve hosting dahil mi?

Tüm web tasarım hizmetlerimizde kullanılan yazılım özel olduğundan dolayı kendi hosting sunucunuzda barındırmamaktasınız. Sizlere verdiğimiz fiyatlara hosting ücreti dahildir. Domain tarafınızca alınmalı veya web tasarım fiyatına ek ödeme ile size sağlayabiliriz.

Ucuz web tasarım hosting hakkı ne kadar?

Size sunacağımız web tasarım fiyatında standart olarak 1 yıllık hosting bedeli içerisinedir. 1 yıldan fazla hosting satın almak isteyen müşterilerimiz ekstra diğer yıllar için ödeme yapmaları gerekmektedir. Yapılacak ödeme ile ödendiği yıl kadar aktif kalarak kullanım yılları içerisinde herhangi bir ödeme tarafımızca talep edilmeyecektir.

EditorX teknik destek veriyor mu?

Bizden sağladığınız tüm hizmetler ile ilgili müşterilerimize 7 gün 24 saat boyunca e-posta desteği çalışma saatleri içerisinde ise telefon ile destek vermektedir. Sadece web tasarım değil, size sağladığımız tüm çözümler için bu şartlar geçerlidir.

Ucuz web tasarım konusunda EditorX’i neden tercih etmelisiniz

Web tasarım konusunda kendisini kanıtlamış ve Türkiye’nin dört bir yanında başarılı projelere imza atmış olan firmamız, hazır web sitesi paketleri (ucuz web tasarım) konusunda da müşteri odaklı ve memnuniyet garantili hizmet vermektedir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


EDİTORX

İçerik Pazarlama Ajansı

Amacımız; üretirken mutlu olmak, ürettiklerimizle mutlu etmek.
+90 282 650 60 85

+90 555 099 85 15

destek@editorx.net

Hızlı Erişim


Aşağıdaki linklerden hizmetlerimiz ile ilgili tüm detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. İnternet sitemizde ücretlendirme ile ilgili bilgi yer almamaktadır. Proje, sektör ve hedeflere göre değişkenlik göstermektedir. Fiyat bilgisi almak için bizi arayın.

İçerik EditörüEditörlük HizmetleriBacklinkE-Ticaret DanışmanlığıSite İçi SEO Optimizasyon


Sosyal Medya

Bizi takip edebilirsiniz.

En güncel pazarlama teknikleri ve stratejileri ile ilgili haber almak için sosyal medyadan bizi takip edin.


WhatsApp WhatsApp Mesaj