Özgün Makale

ozgun-makale

Makale yazarlığı, internet sektörünün de gelişmesine paralel olarak son yılların yıldızı parlayan iş kolları arasında dikkat çekmektedir. Farklı alanlara sahip internet sitelerinin içeriklerinin güncellenme ihtiyacı makale yazarlığı adı altında yeni bir iş kolunun doğmasına sebep olmuştur. Kendi siteleri için sürekli zaman ayırıp güncellemesini yapamayanlar bu işi makale hizmeti veren firmalardan talep etmektedir.

Makale hizmeti veren firmamız da çağın getirdiği yenilik ve ihtiyaçlarla uyumlu olarak kişisel veya kurumsal sitelerin seo uyumlu makale, içerik ihtiyaçlarının giderilmesine yardımcı olmaktadır. Firmamıza bağlı olarak serbest zamanlı olarak çalışan, yazma yeteneği yüksek, alanında uzman makale yazarları özgün ve talep edilene uygun içerikler üretmektedir. Ekibimizin her bir üyesi işinin getirmiş olduğu sorumluluğun bilincindedir.

İstekleriniz doğrultusunda hazırlanan özgün makaleler arama motorlarında sitelerinizi ön sıralara yükseltmek bakımından avantaj sağlayacaktır. Yazarlar ya da daha doğrusu içerik üreticileri bir yandan yazarken bir yandan da gelişmeleri takip etme ve ek kazanç elde etme imkânı bulmaktadır. Alınan siparişler zamanında teslim edilmekte, profesyonel yazarlar tarafından üretilen, müşterilerin talebine uygun konuda yazılan özgün makale, müşterilerin arama motorlarında ilk sıralara yerleşmesini sağlamaktadır. Kendine güven, alanında yetkin, deneyimli yazarlarımızın çalışma prensipleri firmamızla tam olarak örtüşmektedir.

Neden biz?

Siparişler yerine getirilirken yazarlarımız asla kopya içerik kullanmamakta, tamamen özgün, kaliteli ve seo uyumlu içerik üretmektedir. Bu en hassas olduğumuz noktalar arasındadır. Standartlara ve seo’ya uygun, orijinal makaleler yazılırken akıcı bir dil ve doğru sayıda anahtar kelime doğru yerlerde kullanılmakta, laf kalabalığından uzak durulmaktadır. Yazılacak konular hedef kitle düşünülerek, konu araştırması yapılarak, okuyucu ilgisini çekebilecek seviyede, ciddi bir şekilde düzenlenmektedir.

Böylece siteleriniz arama motorlarında kolayca bulunacak, okunacak, değer kazanacak, şansınız artacaktır. Alacağınız makale hizmetleri ve benzeri olmayan, özgün içeriklerle fark yaratacak, web siteniz müşteri çekmeye devam edecektir. Moda, kişisel bakım, güzellik, teknoloji, sağlık ve daha birçok alanda, uzman yazarlarca hazırlanan makalelerin teslimi zamanında yapılmaktadır.

Seo uyumlu hizmet

Yazarlarımız tarafından sitelerinizin içeriği en iyi biçimde güncellenmekte, seo uyumlu makale hizmetinde kaliteden ödün verilmemektedir. Akıcılık, Türkçe dil bilgisi ve yazım kurallarına uygunluk yazılacak makalelerde aranan ve firmamızın da özen gösterdiği kriterler arasındadır. Alınan siparişler onaylanmadan ve müşteriye teslim edilmeden önce mutlaka özgünlük testlerinden geçirilmekte, ciddiyete dayalı bir makale hizmeti verilmektedir.

İnternet ortamında birbirinin benzeri, kendini tekrarlayan, özensiz, kelime hatalarıyla dolu içeriklerle geleceğe yol almak, sitenin ziyaretçilerini inandırmak zordur. Bunun bilincinde olan firmamız müşterilerden aldığı siparişleri seo uyumlu ve yüzde yüz özgün, yeterli açıklamaları içerecek şekilde yazılmış olarak teslim etmekte, müşterisini memnun edip imajını artırarak kendi geleceğini de sağlamlaştırmaktadır.

Geleceği olan bir meslek haline gelen makale yazarlığında üretilen her özgün makale firmamızın ve yazarlarımızın deneyimlerine bir yenisini katmış, güvenini artırmış olacaktır. Makale ücretlendirmeleri uygun olup ödemeler Havale, EFT, Cepbank, Kredi Kartı ile yapılabilmektedir.