Makale Özgünlük Kontrolü

Anasayfa / Yazılar / Makale Özgünlük Kontrolü

Makaleleriniz özgün mü?

Arama motorları içerik konusunda artık çok katı, özellikle Google aramalarda artık kaliteli ve güncel içerikler üreten internet sitelerini üst sıralara taşıyor. Sürekli değişen algoritmalara ayak uydurmak son dönemlerde gerçekten zor fakat arama motorları optimizasyonunu en iyi şekilde siz kendi stratejileriniz ile yapabilirsiniz.

Bunun da en doğal ve kaliteli yolu ise özgün içerikler üretmekten geçiyor. Kullanıcılara ne kadar kaliteli ve akıcı bilgiler sunarsanız internet sitenizde ki içeriklerin okunma oranı artacaktır. Bununla birlikte arama motorları için önemli olan sitede kalma süresi, hemen çıkma süresi vb. faktörler de etkileneceği için seo konusunda başarılı adımlar atmış olacaksınız. İnternette bir çok içeriği bulabiliyorsunuz neredeyse artık yok yok, bu yüzden özgün içerik üretmek gerçekten çok zor hale geldi.

Makale Özgünlük Kontrolü aracı; CopyScape

Üreteceğiniz içerik ile ilgili rakipleriniz her dakika içerik üretimi yapıyor ve özgünlük oldukça zorlaşıyor peki ya özgün makaleler yazıyorsunuz ve bunları nasıl kontrol edeceğinizi bilmiyorsunuz?

Makale özgünlük kontrol konusunda biz editorx.net olarak, CopyScape sitesini kullanmaktayız içeriklerinizi analiz edebilmeniz için premium üyelik almanız gerekmektedir. Yapacağınız her makale özgünlük kontrolu için 0,05 cent ücret ödeyeceksiniz yani yaklaşık 100 arama 5.00 dolar.

Kullanacağınız bu araç sayesinde kaliteli içerikler üretecek hemde makalelerinizin özgünlüğünü kontrol etmiş olacaksınız. Kontrol yaparken, bu araç size aynı cümlelerin kullanıldığı internet sitelerini dahil göstermektedir.

Makale özgünlük kontrolü sitesine gitmek için tıklayınız.

Bu konu hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız bize bu sayfadan yorum bırakabilirsiniz sizlere en kısa süre içerisinde cevapları ileteceğiz.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için, Hemen Arayın! (0282) 650 60 85

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
Top