BLOG YAZILARI

Lifebox ile Türkcell Akıllı Deposunu Yeniledi!

Türkcell Akıllı Depo İsmini Değiştirdi “ Lifebox “

Toplamda 3,2 milyon kullanıcısı ile Türkiye’de tercih edilen ve Türkcell tarafından geliştirilen Akıllı Depo ismini Lifebox olarak değiştirdi. 3,2 milyon kullanıcıya hizmet veren Akıllı depo özelliği ile dünya pazarına açılmak için hazırlanıyor. Ayrıca yeni özelliklerin duyurusu da yapıldı.

Lifebox

Lifebox

Servis kullanıcıları bundan sonra, fotoğraf ve videoları çekildiği yerlere ve tarihlere göre depolayabilecek.  Ayrıca geçmiş tarihte ki fotoğrafları da aynı şekilde arama özelliği ile bulabilecekler. Örneğin: Çanakkale’de çekilen bir fotoğrafı servisi kullanan kişi “ Çanakkale “ yazarak depoladığı verilerin içerisinde kolaylıkla bulabilecekler. Sosyal medya kullananlara da güzel bir yenilik, çekilen fotoğraflar ile ilgili hikayeler oluşturup bunları sosyal medya üzerinde paylaşımını yapabilecekler.

Gelen diğer özellik ise artık depoda bulunan fotoğrafları baskı özelliği ile beraber baskıya gönderebilecek ve kanvas tablo, puzzle’a veya kupaya bastırıp adreslerine kargo ile göndermelerini isteyebilecekler.

Akıllı Depo ile 2,5 milyon GB’den fazla veri depolandı!

Bu zamandan itibaren, “lifebox” ismi ile anılacak Türkcell Akıllı Depo’da 2,5 Milyon GB’den fazla yedeklenmiş veri bulunuyor. Bu verilen üst düzey güvenlik ve şifreleme ile korunmaktadır. Lifebox otomatik yedekleme özelliği ile de dikkat çekiyor. Çekmiş olduğunuz fotoğraf ve videolarınızı otomatik olarak lifebox’ta yedekliyor. Bu durumda, telefonunuz bozulsa veya kaybolsa da fotoğraflarınıza bu yedekler üzerinden ulaşabiliyorsunuz.

Türkcell Platinum kullananlara özel 5GB İnternet ile beraber 500GB saklama alanı sunmaktadır. Lifebox servisine, İOS ve Android uygulamaları ile birlikte masa üstü erişimi olarakta www.mylifebox.com adresinden erişim sağlanıyor.

11 Kasım 2016 149 okunma
Eray YETİŞTİREN

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR

iPhone 7’den Öncesi ve Sonrası

Ta arımın gücü Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de merakla beklenen Apple 'ın yeni ürünü olan iPhone 7, onunda tüketiciyle buluştu Bu yazımızda iPhone 7' ye en yakın modeller...

YORUM YAP

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.