içerik ajansı – harekete geçiren içerik | EditorX

Editorx.NET, İçerik ajansı olarak Türkiye’de faaliyet göstermeye başlamıştır. Kaliteli ve özgün içerik konusunda dinamik, genç ve uzman ekibimiz ile birlikte hem internet sitelerinizin yönetimini üstleniyor hem de sizler için en kaliteli içerikleri üretiyoruz. “Harekete geçiren içerik” olarak tamamen kullanıcı odaklı içerikler üretiyoruz. Kısa bir süre içerisinde bir çok bireysel ve kurumsal müşteri ile projelere imza atmamız işimize verdiğimiz önemin göstergesidir. Editorx içerik ajansı olarak, hedefimiz tamamen kullanıcıları etkilemek ve ürettiğimiz içerikler ile hedef kitlenizi harekete geçirmektir.

İçerik pazarlamasının yeni modası; Editorx.NET

Ürettiğimiz tüm içeriklerde hedef kitlenizi harekete geçirecek ve tamamen markanızın başarı ve bilinirliğini arttırma hedefi ile hizmet vermekteyiz. Günümüzde içerik pazarlaması önemi arttıkça, içerik ajansı olarak hizmet veren firmalarda çoğalmaktadır. İçerik pazarlaması başlı başına bir sanattır.

En doğru ve kaliteli bir şekilde içerik oluşturmak ve markanızın hedef kitle ile daha fazla etkileşimini sağlamak adına yaptığımız bir çok analiz sonucu belirlediğimiz stratejiler doğrultusunda internet sitenizde ki ziyaretçilerinizi harekete geçirecek içerikler üretiyoruz.

Harekete geçiren içerik ajansı - Editorx.NET

Harekete geçiren içerik ajansı – Editorx.NET

İçerik Ajansı

İnternet siteniz için hedef kitlenize sunacağınız her türlü yazıları profesyonel ve kaliteli anlamda hazırlayan ajans olarak hizmet vermektedir. Sadece yazılı metinler ile değil görsel içerikler ile internet sitelerinizin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. İnfografik çalışmalar, özel tasarlanmış yüksek çözünürlüklü görseller, video çalışmaları gibi farklı stratejilerde üretmektedirler.

İçerik ajansı ne iş yapar?

  • İhtiyacınız olan konuda hedef kitlenizi analiz ederek özgün ve yüksek kaliteli içerikler hazırlar,
  • İnternet siteniz için farklı şekilde içerik stratejileri geliştirir,
  • Sadece internet siteniz için değil, farklı platformlar içinde içerik üretimleri yapılır,
  • Arama motorlarına uyumlu bir şekilde içeriklerin düzenini belirler,

 

Editorx.NET – İçerik Ajansı

Hedef kitleniz için inandırıcı ve kullanışlı içerikler oluşturuyoruz. Kaliteli oluşturulan içerikler hedef kitlenizi harekete geçirir ve bu içerikler sayesinde farklı kullanıcılara da bu içeriği yönlendirirler.

İçeriğinizin organik olarak “kulaktan kulağa” yayılması kullanıcılar tarafından marka bilinirliğinin ve güvenin artmasının yanı sıra arama motorları içinde çok faydalıdır.

Sizin için her zaman en iyisi...

Sizin için her zaman en iyisi…

  • Kolay okunabilir özgün ve kaliteli içerikler

Her kullanıcı kaliteli yazılan ve kolay, anlaşılabilir bir şekilde okunan içeriklerden hoşlanmaktadır. Bu yüzden sizler için hazırladığımız tüm içerikler her kitleye ifade edebilecek şekilde hazırlanmaktadır.

  • Hedef kitleye uygun kaliteli içerikler

Hedef kitleniz için yazılacak olan içeriğiniz en uygun hale gelebilmek adına analiz edilmektedir. Analizlerin sonucunda, kitlenize uygun en kolay anlaşılabilir şekilde içerikleriniz sunulmaktadır.

  • Tamamen kullanıcı odaklı içerikler üretiyoruz

Arama motorları konusunda en çok bilinen ve zayıf nokta anahtar kelimenin kullanım sıklığıdır. Kendi analizlerimiz sonucunda ürettiğimiz stratejiler ile birlikte tamamı ile kullanıcı odaklı kaliteli içerik üretiyoruz.

  • %100 özgün içerikler üretiyoruz

Hedef konu hakkında en ince ayrıntılara kadar araştırma yapılarak kullanıcılara en kaliteli içeriği sunma hedefi edinerek, herhangi kopya içermeyen ve %100 özgün içerikler üretiyoruz. Ürettiğimiz içerikler hem editörler tarafından arama motorları üzerinde manuel olarak kontrol edilmekte hem de kullandığımız profesyonel yazılımlar sayesinde test edilip onaylanmaktadır.