Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama Ajansı

Dijital pazarlama ajansı olarak hizmet vermekte olan firmamız, işletmenizin dijital platformlarda doğru tanıtılması, doğru tasarımlar ile portföyünüzde bulunan kitlenin arttırılması ve hızlı büyümenizi sağlamak amacı ile destek vermektedir. Çözüm ortağı olarak hizmet verdiğimiz ve vermeye devam ettiğimiz işletmeler için projelerimizi web sitemizden inceleyebilir ve karar verme sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

Dijital pazarlama ajansı hangi konularda destek verir?

Analiz süreci: Dijital pazarlama ajansı olarak vereceğimiz hizmetin kapsamlarını ve ihtiyaçlarını belirlemek üzere öncelikle ekibimiz sizleri dinler, sektörünüzü araştırır ve hangi konularda hızlı adımlar atılması gerektiğine ve atılacak adımların sırasıyla neler olacağına sizlerle birlikte karar verir.

Tasarım süreci: İhtiyacınız doğrultusunda çerçeveler belirlenir ve kurumsal bir yapı oluşturabilmek için logo, web sitesi, kartvizit gibi tüm hepsinin tasarımı birbiriyle entegre olacak şekilde yapılır ve sizler için birkaç alternatif olacak şekilde seçim yapmanız için sunulur. Proje geliştirme süreci: Projenizin tüm hatları belli olduktan ve tarafınızdan seçim yapıldıktan sonra uzman ekibimiz yazılımlarına başlar ve size özgü tasarlanan projenizin yazılım süreci başlar.

Projelerin sunumu: Yazılım işlemleri tamamlandıktan sonra dijital platformda etkinliğin artması, arama motorlarında görünürlüğünün artması ve dijital platformların etkin bir şekilde kullanımı için destek ve öneri sunmaktayız.


Amacımız

Editorx olarak tek amacımız profesyonel bir hizmet vermektir. Sizlerin dijital platformlarda daha doğru tanınmanızı, şirketinizin büyümesi için gerekli tanıtım araçlarının kullanılması ve tüm teknolojik alt yapımız ile iş akışınızın sorunsuz ve eksiksiz şekilde ilerlemesidir. Aslında tüm bunların ortak noktası çözüm ortağı olarak destek vermekte olduğumuz her büyüklükteki şirketin memnuniyetidir. Sizlerin aldığınız hizmetten memnun kalmanız, dijital pazarlama ajansı olarak bizleri tercih ediyor olmanız firmamız ve profesyonel çalışan kadromuz için çok değerlidir.

Sizlere verebileceğimiz hizmetin kalitesinden ödün vermeden, her türlü desteği ve bilgiyi aktarmaktan mutluluk duyarız. Satış öncesi ve satış sonrası alacağınız her türlü hizmet için alternatif çözümler üretmekte ve sizlere sunmaktayız. Sizlerin yaptığı tercihler sonucunda firmanıza özgü hazırladığımız projeler sadece sizin inisiyatifinde değişiklik yapılmak üzere ele alınır ve hiçbir şekilde izniniz olmadan müdahale edilmez.

Dijital Planlama

Nette Doğru Satış İçin Dijital Planlamanın Önemi

Eğer e ticaret siteniz ile sizlerde milyonlarca kişinin bulunduğu internet dünyasında kendinize kazanç kapısı açmak istiyorsanız hem bireysel hem de kurumsal olarak doğru bir iş çıkartmanın önemini bilmelisiniz.

Profesyonel ve daima sizin için en iyisini kurgulayan markamız, daima zirvede bulunmanız açısından gerekli olan tüm işleri deneyimli kadroları ile gerçekleştirecektir. Yaratıcı fikirler, uygulama ve hızlı geri dönüşler almanız bakımından EditorX ile hayal ettiğiniz ne varsa gerçeğe dönüştürebilir ve artık gerçek bir kazanan olmanın farkını da keşfedebilirsiniz. Belirleyeceğimiz ortak hedefler doğrultusunda tasarladığımız projelerin ve kodların size sunulmasına da şahit olacak ve sitenizin rakiplerini bir bir geride bıraktığını bizzat görecektir.


Doğru Hedefler ve Maksimum Sonuçlar

Siteniz ve satışlarınız için kendinizi iyi ifade edebilmenizden daha önemli bir şey yoktur. Bunu etkili mecralarda yapmak, daha sağlam bir temel atmanın da sacayağı olacaktır. Dolayısı ile belki de üzerinde en hassas şekilde durulması gereken konuların başında dijital medya planlama yer almaktadır. Seo, sea ve sem çalışmalarını her biri kendi alanında ehil çalışanlara emanet ederek ektiğinizi biçmenin keyfini de sürebilirsiniz. Daha fazla ziyaretçi, çok daha geniş müşteri ağı ve dolayısı ile gelir grafiği için stratejilerin eksiksiz uygulandığından emin olabilirsiniz. Biz, bütün bunları daha önceden yüzlerce proje de uyguladığımız gibi sizlere de en iyi şekilde sunacak güçlü bir durak olmaya devam etmekteyiz.

Hizmette Pozitif Katkıları EditorX İle Elde Edin

Güvenilir ve daima müşterilerinin yanında bulunmayı ilke edinen EditorX.net ile süper bir hizmetin önemli adımını atmayı başaracaksınız. Bireysel ya da kurumsal projelerinizde sizi ayağa kaldıracak ve sürekli rekabet ettiğiniz sitelerin önünde tutmayı başaracak dijital medya planlama ile her şeyin kusursuz olduğunu da göreceksiniz. Bütün bunlar için web sayfamızda kapsamlı bir araştırma yapabileceğinizi, güncel en yeni dijital medya planlama bilgilerinin yer aldığı bloğumuzu takip edebileceğinizi ve merak ettiğiniz tüm sorular için iletişim bölümünden irtibata geçebileceğinizi de söylemeliyiz. Hepsi ve dahası için gelin bu büyük ailenin parçası olun ve her şeyin yolunda gitmesini sağlayarak amacınıza ulaşın.

Çözüm Odaklı Dijital Ajans Hizmetinde Lider Markanız

İnternet, eğer yatırım ve planlama olarak doğru adımlar atılırsa önemli bir ticaret çekim merkezi olmaktadır. Her gün çok büyük zaman dilimi boyunca milyonlarca kişinin çeşitli elektronik cihazlar üzerinden ilgi gösterdiği platform olması, hedef kitlenize ulaşmanız bakımından mükemmel bir opsiyonu da beraberinde sunmaktadır.

Eğer satış yapmak, herhangi bir hizmet sunmak ya da ürün satmak istiyorsanız eksiksiz bir site ile hareket edip sonuç almanın önemini de bilmeniz gerekmektedir. Biz, kendi alanında en eşsiz çalışmaları eksikleriniz analiz ederek ve yaratıcı fikir ile hayata sunan EditorX ailesi olmaya devam etmeyiz. Bu sayede kurumsal anlayışınıza değer katmanın ve dilediğiniz noktaya erişmenin sandığınızdan daha kolay olacağını da anlayacaksınız.

 Etkili Bir Dijital Medya Planlamayla Başarı Kaçınılmaz Olur

Önemli olan faktör ve etkenin ziyaretçilerin niçin sizi seçmesi gerektiğine dair merak ettiğiniz sorulara yanıt vermenizdir. Ancak bu çözümü elde ederek gücünüzü yükseltebilir ve potansiyel anlamda genişlemeyi başarabilirsiniz. Karlı çıkacağınız kazanç dünyasında sağlam yer edinmek ve güvenilmek amacıyla dijital ajans işlerinizi deneyimli kadrolarımıza bırakabilir ve sizin için en iyisini yapmalarını sağlayabilirsiniz. Kısa, orta ve uzun vadeli projelerde muhteşem bir değeri yakalamak ve daima korumak adına gözde bir marka olduğumuzu da anlayacaksınız. Uygun maliyetlerle mali yönden de zor durumda kalmadan dijital eksikliklerinizi giderecek ve adım adım büyümenin asla rastlantı olmadığını da fark edeceksiniz.

Gerçek Kazanan Olmanın Temelini Gelin Bizimle Atın

Online pazarlama, baştan sona sorunsuz bir web tasarım ve sadece size ait olan yazılım kadroları ile farkı görebilir ve ne kadar mükemmel bir iş çıkardığınızı da görebilirsiniz. Türkiye’ nin her yerinde pek çok referansa sahip olan adresimizin çalışmalarını resmi sayfamızda görebilir ve değerlendirebilirsiniz. Dijital ajans ve daha fazlası için kesinlikle aklınızda yer edinen sorularınızın yanıtlarını da bulabilir ve böylece muhteşem bir hizmet almanın asla şans olmadığına da tanıklık edebilirsiniz.

Dijital Dünyanda İnteraktif Hizmetlere Sahip Olmalısınız

Günümüz internet çağında, internet ortamında e-ticaret sitenizin olmaması, ticaret hayatınız için büyük bir kayıptır. E-Ticaret sitesi, işinizin çeşidine göre, özel tasarım ve görsellerle hazırlanmaktadır.

Görsellik yanında, kullanışlı olması, muhasebe, SEO ve SEM, SSL ve Froud güvenlik sistemleri, Backling çalışmaları, ürün indirim kampanyaları, e-mail ve mesaj sorunları için özel yazılımlar ve isteğe bağlı yazılım üretme, profesyonel digital agency elemanlarının işidir. Digital agency, dijital danışmanlık, temsilcilik anlamına gelmektedir. Bu nedenle, e-ticaret ve benzeri işlemlerinizde digital agency, olmazsa olmaz ihtiyaçlardandır. Bu konuda doğru adres olan Editorx.net adresi, aradığınız dijital desteği sunmaktadır.

Dijital Pazarlama İşlemlerinden Yararlanma

Her şeyin internete bağlandığı günümüzde, dijital pazarlama, büyük bir ihtiyaç haline geldi. E-ticaret sitesi kurmak, bu sitenin reklamını yapmak, bu sitenin güvenliğini sağlamak, site üzerinden alışveriş olanaklarını sağlamak, işin uzmanı dijital danışmanlık elemanlarıyla alakalıdır. İşi bilenle çalışmak, işi başarmanın yarısıdır. Bu nedenle dijital pazarlama ve dijital agency işlemleri, editorx.net adresi ile yapılmalıdır.

E-Ticaret Sitesi Kurmak Yetmez

Dijital olanaklardan tam faydalanmak için, bu işin uzmanı Editorx.net ile görüşmek gerekir. Bu işin uzmanları ile görüştüğünüz zaman, dijital ortam için aradığınız hizmeti bulabilirsiniz. Tasarım ve kullanışlılık bakımından e-ticaret sitenizi kurduktan sonra, günümüz teknolojisinin son ürünü olan interneti daha olumlu kullanabilirsiniz. SEO, SEM, sosyal paylaşım ağ çalışmaları, Backling çalışmaları ve daha birçok çalışma, internette en iyi noktaya taşınması için gereklidir. E-ticaret sitesi konusunda eğitim veren bu dijital agency firması, gerekli bütün donanımı sağlamaktadır.

Ürünlerin gerçekçi olması, makalelerinin özgün olması, diğer bütün verilerin özgün olması, kısacası kopya içerik olmaması, SEO çalışmaları için önemlidir. Google, kopya içerik taşımayan ve en çok tıklanan siteleri, arama motorunda ilk sayfada ilk üçe almaktadır. Bu nedenle, SEO çalışması önemli bir çalışmadır. SEM çalışmaları, bu ilk sayfadaki reklam işlemleridir. Diğer reklam işlemleri de, uzman web tasarım firması tarafından yapılmaktadır.

Sitenizin popüler olması için gerekli anahtar kelime çalışması, bu işte uzmanlar tarafından belirlenen kelimelerle yapılmaktadır. Anahtar kelimenin arama motorunda aranması ve buna bağlı olarak sitenize ziyaretin çoğalması, arama motorunda üst sıralara çıkmanızı sağlayacaktır.Dijital İletişim Nedir?

İletişim en genel tanımı ile en az iki kişi arasında gerçekleşen, duygu ve bilgi alışverişidir. İletişim tarih ile birlikte birçok kalıba girmiş, iletişim araçları gelişim ile birlikte farklılık göstermiştir. Dokunma, ses, mimik ve jest, vücut dili ile gerçekleştirilen iletişimin günümüzde teknolojinin gelişimiyle birlikte dijital alana doğrudan etki etmiştir. Dijital iletişim, günümüzde teknolojinin kullanıldığı her ortamda geçerli olan bir konumdadır. İletişim teknolojileri olarak kullanılan bilgisayar, akıllı telefon, tabletler gibi nesneler; dijital iletişim araçları olmaksızın işlevsel bir hal almaktadır.

Dijital İletişimin Araçları

İnternet günümüzde vazgeçilmez bir parça. Ancak İnternet’e bağlanabiliyor olmak onun kullanıldığı anlamına gelmemekte. İnternette vakit geçirebilmek için ve onu kullanılabilir kılmak için, internet aracılığı ile kullanılan araçlara ihtiyaç vardır. Web siteleri, blog siteler, forum siteleri, tüm sosyal medya ağları, sohbet mecraları, mobil uygulamalar gibi sayısız araçlar sayesinde internet işlevsellik kazanmaktadır.

Dijital İletişimin Önemi

Diğer yandan dijital iletişimle birlikte günümüzde yalnızca hobi olarak kullanılmayan internet, reklamcılık ve satış konusunda önemli bir noktadadır. Günümüzün popüler markaları, kurumsal ve kurumsal olmayan birçok şirket, küçük veya büyük işletmelerin hepsi; internetin gücünü, satış ve reklam konusundaki etkisini fark etmişlerdir. Ancak dijital iletişim belli bir düzen ve program çerçevesinde, bilinçli olarak kullanıldığı sürece faydalı bir araç olmaktadır.

Dijital İletişim Uzmanlığı

Dijital iletişimin doğru kullanılması, markaya veya herhangi bir kuruluşa fayda sağlaması ancak doğru kullanılması, yönetilmesi ile mümkündür. Bu konuda kriz anında müdahale edecek, dijital pazarlama yöntemleri konusunda uzman, firmanın veya markanın hedeflerine uygun şekilde hazırlanan bir strateji çerçevesinde hareket edilmesini sağlayan bir uzman ile çalışmak gerekmektedir. İnternet reklam ve pazarlamasının en verimli şekilde kullanabilmek için; doğru zamanda, doğru plan ve program çerçevesinde, doğru şekilde hareket edilmelidir. Tüm bu konularla ilgilenmek ise bir uzmanlık gerekmektedir.

EditorX, kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı verdiği hizmet doğrultusunda, dijital iletişimin gerektirdiğini tüm koşulları yerine getirerek; dijital danışmanlık yapan, sektöründe öncü bir firmadır. Web sitesi tasarımından sitenin geliştirilmesine kadar her detayla ilgilenerek, uzman ekip kadrosu ve yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde, markanızın veya firmanızın dijital alanda en verimli şekilde var olmasını sağlar.

Dijital Medya Da Güçlü Olmayı Bizimle Başarabilirsiniz

Günümüzde internet artık her anlamda çok güçlü bir potansiyel ve kazanç ağı konumundadır. Sizler de markalarınızın web ortamında yer alması ve kitleleri etkilemesi bakımından doğru bir tanıtım yapmalı, ancak bu sayede koyduğunuz kısa ve uzun vadeli hedeflere varacağınızı bilmelisiniz. Bunun için net dünyasında ki aşamaları ve adımları Editorx.NET adresimize teslim edebilir ve gerçek bir başarı için olması gereken tüm çalışmaların elit bir planlama ile uygulandığına tanık olabilirsiniz. Özellikle ölçeklenebilir ve geri dönüşümlerinin yüksek oranda pozitif olduğu pazarlama stratejiler ile kriz anlarınızı fırsata çevirmekte ne kadar etkin bir rol oynadığımızı görebilirsiniz.

Daima Kazanan Olmak İçin Biz Çözümlere Üretiyoruz

Yatırımlarınızın karşılığını almayı şansa bırakmamalısınız. Özellikle internet sektöründe sizinle mücadele eden pek çok alternatif durağın olduğunu da bilmelisiniz. İşte sizi ayrıcalıklı ve daima önde kılan durumlardan birisinin tam da bu doğrultu da dijital medya pazarlama olmaya devam edeceğini görmelisiniz. Bu bağlamda gerçekten ilgi çekici, güvenilir ve marka olacak pr çalışması da yaptırmanız koşulsuz şartsız önceliğinizdir.

Sahip olduğunuz firmanız için her biri kendi alanında uzman olan çalışanlarımızla analiz yapmakta ve ne tür bir strateji uygulayacağımızı belirlemekteyiz. Böylece olası tüm olumsuzlukların önüne geçebildiğimizi ve sizi mutlu kılacak neticeler almanızda başrol oynadığımızı da kavrayacaksınız. Editorx.NET sitesini seçtiğiniz andan itibaren özellikle online satış ağında her geçen gün hatırı sayılır bir yerde konumlanacağınızı da görebilirsiniz.

Dijital Hedeflerinize Ulaşmak Adına Biz En Doğru Adresiz

Defalarca deneme yanılma yöntemi ile değil nokta tespit ile dijital medya pazarlama için sizin yanınızda yer alacak marka ile bu süreci başlatmayı umuyorsanız kesinlikle bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu zamana kadar yapmış olduğumuz bazı çalışmalar ve sonuç ilişkisine bakabilir, ticari kaygılarını emanet ederek pozitif sonuçlara ulaşmış müşterilerimizin yorumlarını okuyabilir ve artık doğru bir pusula olan markamızla hak ettiğiniz noktaya gelmenin ayrıcalığını da keşfedebilirsiniz. Tamamen hedef odaklı ve hepsi birbirinden eşsiz olan hali hazırda devam eden projelerimize de bakarak ne kadar başarılı bir iş çıkardığınız görme imkânını da bulacaksınız.


Dijital Medyada Kazanan Siz Olun

Eğer maddi getirilerinizi net üzerinden elde etmek gibi bir amacınız varsa artık sizlerde siteniz için gerekli olan tüm katkıları doğru ve planlı bir şekilde almanız gerekmektedir. Güvenilir ve % 100 çözüm odaklı bakış açısı ile adından söz ettiren markamız Editorx.NET ile sorunsuz bir dönem yaşamanız ve web portalınız için gerekli olan planlamayı eksiksiz olarak inşa etmeyi başarabilirsiniz. Minik adımlardan büyük zaferlere atılacak temelleri emin olacağınız bir firma ile gerçekleştirme düşünceniz varsa artık bunu bizimle gerçekleştirebilirsiniz. Hizmet, ürün ve sattığınız malları popüler kılmak, bilinirliğini arttırmak ve kitlelerin ilgisini çekmeyi sağlamak adına en doğru fikir ve düşünceleri tasarlayarak uyguladığımızı göreceksiniz.


Kalıcı Başarılar İçin: Editorx.NET

Eğer sizlerde pek çok rakibinizin olduğu böylesine bir sitenin sahibi olmayı umuyorsanız asla vazgeçmemeniz gereken dijital medya ajansı çalışmalarını da başlayabilirsiniz. Kısa ve uzun vade de gerçek bir kazanan olmak sizler için tam bir biçilmiş kaftan olmaktır. Özellikle doğru hamleler ve zamanında tespitler için deneyimli çalışanlarımızdan yardım alabileceğinizi de göreceksiniz. Kurumsal ya da bireysel anlamda web sektöründe bilinen marka olmak ve başarı basamaklarını emin bir şekilde çıkmak adına artık sizlerde yüzlerce referansımız gibi bizi seçebilir ve nasıl bir hizmet verdiğimizi görebilirsiniz. Bütün bunları mükemmel bir ekibi ile ve sizinle iş birliği içerisinde gerçekleştirdiğimizi de göreceksiniz.

Doğru Sonuçlar Etkili Bir Planlama İle Alınır

Sektöründe öncü ve lider olmaya devam eden kurumumuz Editorx.NET ile artık internetin tozunu attırmaya hazır olabilirsiniz. Bütün güçlü özellikleri ve sürekli kendisini yenileyen yapısı ile artık muazzam bir baları noktasına ulaşabilir ve bunu yaparken cebinizden en az paraların çıkmasını da sağlayabilirsiniz. Merak ettiğiniz sorular ve yanıtları için dijital medya ajansı olarak hemen bizi tercih edebilirsiniz. Üstelik iş boyutunuzun küçük veya büyük olmasına da herhangi bir gerek kalmayacaktır. Arzuladığınız sonuçları almak, gelirler elde etmek ve dahası için 24 saat boyunca kesintisiz olarak sizlere çözüm üretmeye devam ettiğimizi de biliniz. İletişim ve irtibat bölümümüzden temas kurarak taleplerinizi iletebilirsiniz.Günlük Hayatımızın Bir Parçasıdır İnternet

Günümüz teknolojisi ile internet, dokunmatik telefonlarımızda hızlı bir şekilde kullanılmaktadır. Artık insanlar çorap alırken bile siteleri ziyaret edip sipariş vermektedir. Hal böyle olunca, şirketlere interaktif çözümler sunulmaktadır. Dijital pazarlama işlemlerinin günümüz şartlarında zorunlu olduğunu düşünürsek, e-ticaret sitelerinin ne denli önem taşıdığını anlamaya başlayabiliriz. Bu konuda uzman olan Editorx.NET firması, gereken desteği sunmaktadır.

E-Ticaret Sitesi Hazırlama

E-ticaret sitesi hazırlamak, belki ücretsiz reklamlar nedeni ile basit bir şey gibi gözükebilir. Ancak, işin profesyoneli ile çalıştığınız zaman internet arenasında büyük kozlar elde edebilirsiniz. Ücretsiz e-ticaret siteleri, herkese açık veri tabanında gerçekleştiği için, güvenliği çok sıkıntılıdır. Eklentileri ücretli olduğundan, istediğiniz gibi bir e-ticaret sitesi yapmanızda oldukça maliyetli olur. Bu nedenle ücretsiz demek yanlış olur.

Nasıl Bir Site İstiyoruz?

İşin uzmanı Editorx.NET, tasarım bakımından aradığınız özellikte siteleri sunmaktadır. Temalar, sitenin görsel etkileyiciliği, kullanışlı olması, gerekli eklentiler, müşteri ile interaktif çözümler, e-mail işlemlerinin seri gerçekleşmesi, ürünlerin otomatik satılması ve otomatik kargo işlemlerinin gerçekleşmesi, uzman web tasarımcısı Editorx.NET elemanlarının işidir. Bu elemanlar, aradığınız özellikte e-ticaret sitesini sunmaktadır. İstediğiniz e-ticaret paketleri, e-ticaret yazılım şekilleri ve daha birçok avantajı sunmaktadır.

E-Ticaret Sitesi Sahibi Olmak Yetmiyor

E-ticaret sitenizi uzman ellerden temin ettikten sonra, bu sitenin pazara çıkması gerekiyor. İnternet dünyasının en işlek pazar noktaları, arama motorlarının ilk sayfasının ilk üç sırasıdır. Bu ilk üç sıraya giren firmalar, ziyaretçi akınına uğrar. Bunun sayesinde satışlar artar. Peki, nasıl olacak bu iş? Diye bir soru sorabilirsiniz. SEO ve SEM çalışmaları, sosyal paylaşım çalışmaları, bu konudaki başarınızın anahtarıdır.

SEO çalışmaları arama motorlarında üst sıralara çıkma çalışmasıdır. Özgün fotoğraflar, özgün yazılar Google arama motoru tarafından dikkate alınmaktadır. Özgün içerik demek kopya olmayan içerik demektir. Bu google için değerlidir. Anahtar kelime çalışması ile google arama motorunda aranan kelimeler, ziyaretçileri sizin sitenize yönlendirmektedir. Backlink çalışması ile siteye yönlendirme işlemlerinde, ziyaretçi sayısını artırma çalışması gerçekleşmektedir. SEM çalışması ise, arama motorunda ilk sayfadaki ilk üç satırda verilen reklam çalışmasıdır. Reklam, tanıtım işlemleri, sitenizin popüler olması için önemlidir.


Kaliteli Ve Güvenilir İnteraktif Medya Ajans Hizmetleri

Sitenizi ve ticaret anlayışınızı sağlam bir şekilde devam ettirmek istiyorsanız bu bağlamda tüm olması gereken çalışmaları seçkin olan bize teslim edebilir ve gerçekten iyi sonuçlar aldığınızı görebilirsiniz.

Küçük ya da büyük ölçekli e ticaret adreslerinin çok daha geniş müşteri portföyüne sahip olması ve kendilerini tanıtması adına çağın getirdiği tüm özellikleri belirli bir plan dâhilinde uygulayan, projelendiren ve kodlayarak size sunan şirket olduğumuzu da ifade edebiliriz. Geniş kadromuz ve her biri deneyimli eki arkadaşlarımızla Editorx.NET ailesi olarak muhteşem bir sonuç almanızı garanti kıldığımızı da dile getirmek isteriz. Eğer işlerinizde tıkandığınız dönemler var ise ve satış grafiklerinizi arttırmanın yolunu arıyorsanız pusula olmak adına hazır beklediğimizi de bilmelisiniz.

Dijital Tanıtımınız İçin % 100 Pozitif Sonuçlar

Yılların getirdiği deneyim ve de fırsatlarla interaktif medya ajansı olarak benzersiz analizler yaptığımızdan emin olabilirsiniz. Sizin için etkili yöntemler nelerdir? Problemlerinizi tamamen ortadan kaldıracak çözümler neler olacaktır? Az bir zaman dilimi içerisin de e ticarete dair taşıdığınız kaygıları nasıl ortadan kaldıracaksınız? İşte bütün bunlar ve çok daha fazlası için gün boyunca bizimle iletişime geçerek yardımcı olduğumuzu da anlayacaksınız. Türkiye’nin bulunduğunuz her yerinden sitelerinizi diğer rakiplere göre daha önde kılabilmek adına Editorx.NET ile sonuca ulaşacağınızı da fark edeceksiniz. Bu sayede sıkıntısız ve he geride bıraktığınız an daha da mutlu olacağınız verilere de uzanacaksınız.

Medya Ajansıyla Değerinizi Katlayabilirsiniz

Son derece titiz bir planlama ve uygulama ile bundan böyle mükemmele sahip olmanın sandığınız kadar zor olmadığını da keşfedeceksiniz. Amaçlarınıza uygun ve maddi bakımdan da bütçenizi zor durumda bırakmayacak olan interaktif medya ajansı için adeta bulunmaz hint kumaşı misyonunu taşıdığımız sözünü de vermek isteriz. Daha önce vermiş olduğumuz destek ve referans çalışmalarımızla alakalı da bilmeniz gereken tüm detayı görecek ve yanıt bulabileceksiniz. Hayallerinizde olan kazançlar sizlere yakındır ancak bunun için taleplerinizi ehil kadrolara teslim etmeniz gerekmektedir. İşte biz bu alanda rakipsiz ve ilkelerinden hiç bir şartta ödün vermeyen marka olmaya da devam edeceğiz.

Markayı Siz Oluşturun Biz Tanıtalım!

İşletmenize ait oluşturduğunuz markaya ait tüm sosyal medya hesaplarınız, web tasarımız, içerik yönetimi analiziniz gibi tüm sizi dijital platformda doğru tanıtacak ürünlerinizin oluşumu, gelişimi, sunumu ile ilgileniyor ve sizlerle bir araya gelerek bunların hepsi için sunduğumuz alternatif önerilerden seçim yaparak, hızla yaşayan projelerimizi uygulamaya başlıyoruz. İnteraktif ajans hizmeti verdiğimiz tüm projelerde ön planda markanızı ve sizi tanımakla işe başlıyor ve yolumuza devam ederken sadece yönlendirici oluyor, hayal ettiğiniz projeleri uzman ekibimiz ile hazırlıyoruz.

İnteraktif ajans sizin için neler yapmalı?

Firmamız interaktif ajans hizmeti vermeye başladığı günden itibaren kaliteli proje yönetimi, teknolojik alt yapısı ile sektörde ilerlemeyi başarmıştır. Bizler markanızın kimliğini oluşturmanıza destek vermekte, markanızın tanınan diğer markaların yanında hak ettiği yere gelebilmesi için profesyonel destek sağlıyoruz. Teknik destekten görsel tasarımlara kadar tamamen size özgü, markanızı yansıtan projelerle sizleri karşılıyoruz. Logo tasarımınız, web dizaynınız, kurumsal renkleriniz başladığınız noktadaki markanızın geçmişini bozmadan geliştirmenize yardımcı oluyoruz.

Editorx.NET ilk önce sizlerle bir araya geliyor, sizleri dinliyor, hayallerinizi sizlerle birlikte geliştirmek için rakiplerinizi ve sektörünüzü araştırıyor ve sonrasında proje sunumları ile birlikte gelişmeye ve tanınmaya doğru bir adım atıyor.

Kurumsal kimlik nasıl oluşmalı?

Kurumsal kimliğiniz oluşurken markanıza ait tüm dijital hesapların, web sitenizin, logonuzun ve bunun gibi markanız ile birlikte yer alan tüm ürünlerin aynı paralellikte olması gereklidir. Firmamız yeni tanıştığı markayı doğru algılar, uzman bir ekiple çalışarak gelişmesini sağlar. Kurumsal kimliğiniz için renklerin seçiminden, akılda kalıcı bir logoya ve slogana kadar her şeyi ile ilgilenir. Bundan sonrası da altyapı oluşturulup, gelişmesi için doğru içerik yönetimi ve kalıcılık ile gelişir.

Ayrıca günlük yaşamımızda artık vazgeçemediğimiz teknolojinin varlığından dolayı markanız için tasarladığınız web sitesinin akıllı telefon uygulamaları ile uyumlu bir altyapıya sahip olması, kullandığınız yazılımların kalitesinin yüksek olması ve profesyoneller tarafından hazırlanmış olması da önemli bir detaydır.

Ekibimiz

Firmamızda bizlerle birlikte çalışan personelimiz konusunda uzman ve hepsi uzman oldukları konularda kalitesini ispatlamış ayrıca hizmet verdiğimiz çözüm ortaklarımızın takdirini kazanmışlardır. Hazırladığımız projelerimiz, destek verdiğimiz hizmet başlıkları ile ilgili detayları web sitemizden inceleyebilir ve sormak istediğiniz her konuda ekibimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


EDİTORX

İçerik Pazarlama Ajansı

Amacımız; üretirken mutlu olmak, ürettiklerimizle mutlu etmek.
+90 282 650 60 85

+90 555 099 85 15

destek@editorx.net

Hızlı Erişim


Aşağıdaki linklerden hizmetlerimiz ile ilgili tüm detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. İnternet sitemizde ücretlendirme ile ilgili bilgi yer almamaktadır. Proje, sektör ve hedeflere göre değişkenlik göstermektedir. Fiyat bilgisi almak için bizi arayın.

İçerik EditörüEditörlük HizmetleriBacklinkE-Ticaret DanışmanlığıSite İçi SEO Optimizasyon


Sosyal Medya

Bizi takip edebilirsiniz.

En güncel pazarlama teknikleri ve stratejileri ile ilgili haber almak için sosyal medyadan bizi takip edin.


WhatsApp WhatsApp Mesaj