Bize Ulaşın

EditorX dijital pazarlama ajansı, Çorlu’da 2016 yılında kuruldu ve hizmet vermeye başladık. Çorlu web tasarım konusunda bölgede birçok kurumsal markaya profesyonel olarak hizmet sağladık. Çorlu web tasarım firmaları arasında lider marka haline gelmeyi kısa sürede başardık. Yaklaşık 1 yıl içerisinde yüzlerce projeyi profesyonel olarak tamamladık ve %100 müşteri memnuniyetini sağladık. Web tasarım konusunda her geçen gün kendimizi geliştirerek çok daha iyi hizmet anlayışımız ile müşterilerimize hem yol gösterdik hem de birlikte dijital üzerinden yeni kazanma yolları keşfettik.

Çorlu web tasarım konusunda yakın zaman içerisinde ivme kazanmamızın sebebi, müşterilerimizin isteklerini doğru analiz ederek ihtiyaçlarına kısa sürede profesyonel olarak çözümler üretmemizdir. Sağlamış olduğumuz tüm hizmetlerde profesyonel kadromuz eğitim ve gelişimlerini sürekli sürdürmektedir. Çorlu’da yazılım konusunda son güncel teknoloji alt yapılarını takip ederek kendi CMS sistemimizi hazırlayarak sürekli güncelledik. Bu sayede bölgesel seo konusunda çok uygun fiyatlarda hizmetler sunarak müşterilerimizi özellikle Google arama motorlarında üst sıralara çıkarmayı kısa sürede başardık.

Çorlu web tasarım firmaları

Çorlu web tasarım firmaları arayışı içerisindeyseniz mutlaka seçim konusunda dikkatli olmanız gerekiyor. Günümüzde teknoloji kullanımın artması ile birlikte internet siteleri dijital pazarlama konusunda inanılmaz bir hal aldı. Bu yüzden kurumsal web tasarım hizmeti alırken göz önünde bulundurmanız gereken birçok husus var. Bu hususları doğru bir şekilde karşılayan firmayı seçmeniz sizin ileriki dönemde internet üzerinden pazarlama konusunda fazlasıyla işinize yarayacaktır.

Çorlu web tasarım konusunda dışarıdan hizmet almak yerine şehirde hizmet veren firmalar arasından seçim yapmak en doğrusu olacaktır. Çünkü, dijital pazarlama stratejileri ve gelişimleri müşteriler ile beraber yapılan analiz ve toplantılar sonucunda çok daha sağlıklı sonuçlar vermektedir. Bu yüzden sürekli şehir dışına çıkarak kendinize ekstra maliyet çıkarabilrisiniz.

Aynı zamanda bulunduğunuz şehrin ekonomisini bölgesel çalışan firmalar ile çalışarak kalkındırmak çok daha mantıklı girişimlerden bir tanesi olabilir. Bunun yanı sıra profesyonel web tasarım konusunda veya ihtiyaçlarınız doğrultusunda özel yazılım gibi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Müşterilerimiz ile yapacağımız sözleşmeler sayesinde hem onları hem de firma olarak kendimizi garanti altına almaktayız. Bu yüzden tüm müşterilerimiz ile karşılıklı sözleşme yaparak profesyonel bir çalışma şekli gerçekleştiriyoruz. Çorlu web tasarım denildiğinde son zamanlarda akıllara gelmek ve marka bilinirliğimizin artmasından oldukça memnun ve gururluyuz.

Yaptığımız tüm çalışmalar bizim imzamızdır diyerek çıktığımız bu yolda bu zamana kadar herhangi bir problem yaşamadan hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Çorlu’da sadece web tasarım değil aynı zamanda sosyal medya danışmanlığı, Google arama motoru optimizasyonu, grafik tasarım çözümleri, baskı çözümleri ve bölgesel seo hizmetlerini müşterilerimiz için sunmaktayız.

Web tasarım süreci nasıl işliyor?

Firmanızın Çorlu’da olması sizin ve bizim için en büyük avantajlardan bir tanesidir. Web tasarım süreci, müşterilerimiz ile ilişkimizi iyi tutarak ve sürekli iletişim halinde kalarak daha hızlanır ve aynı zamanda daha profesyonel hale gelir. Bu yüzden belirli periyotlarla gerçekleştirdiğimiz toplantılarda iş gelişimi konusunda müşterilerimiz ile sürekli fikir alışverişi yapmaktayız.

Çorlu web tasarım konusunda hizmet verdiğimiz tüm firmalara yaklaşık 15 gün içerisinde proje teslimatının gerçekleşeceği ön görülmektedir. Bu süre özel yazılımlar veya özel tasarımların haricindedir. Müşteri temsilcimiz sizinle yapacağı görüşmeler sırasında projenin zorluk seviyesine göre uygun zamanı belirterek gerekli işlemleri başlatacaktır.

Ayrıca Çorlu web tasarım konusunda merak ettiklerinizi 0 (282) 650 60 85 telefon numarasından bize iletebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Bununla beraber ofisimizi ziyaret edebilir ve örnek çalışmalarımızı anlatımlı bir şekilde görebilirsiniz.


İnternet sitemizde sizin için hazırlamış olduğumuz hizmetlerimiz ve diğer konular hakkında bilgiler yetersizse bize 0 (282) 650 60 85 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bazı hizmetlerimizde ücretler sabit değildir, bu yüzden bize ulaşarak teklif almanız gerekmektedir.