No more posts

EditorX, ucuz web tasarım konusunda özellikle bölgesel KOBİ firmalarına profesyonel çözümler sağlamaktadır. Ucuz web tasarım konusu ile ilgili verdiğimiz hizmette kendimize özel olarak ürettiğimiz yazılımımız ile dakikalar içerisinde web sitenizi kurabiliriz. Diğer kurumsal web tasarım paketlerine göre farklılık göstermektedir. Ucuz web tasarım ile ilgili sunduğumuz paketlerde, ekstra modüllerden ziyade KOBİ’lerin ihtiyaç duyduğu sistem özellikleri bulunmaktadır.

Ucuz web tasarım paketi içeriğinde neler bulunuyor?

  • Her web tasarım paketlerimizde olduğu gibi anasayfa, hakkımızda, hizmetler, (ürünler) iletişim ve teklif formu gibi basit modüller bulunmaktadır.
  • Arama motorlarına en uygun şekilde hazırlanarak, teknik SEO gerektirmeden yapacağınız basit işlemlerle bölgenizde Google’da en üst sıralarda olabilirsiniz.
  • Ucuz web tasarım paketlerimizde tüm kontrolü sağlayabileceğiniz yönetim paneli bulunmaktadır. Bu yönetim paneli ile internet sitenize yeni yazı, görsel, hizmet ve diğer istediğiniz tüm içerikleri ekleyebilir, düzenleyebilir ve kaldırabilirsiniz. Ucuz web tasarım panelleri ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız, 0282 650 60 85 telefon numarasından müşteri temsilcilerimizi arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ucuz web tasarım ile başarıya ulaşabilir miyim?

Ucuz web tasarım yaptıracak birçok kişinin ilk aklına gelen soru diyebiliriz. Ucuz web tasarım yaptırmak isteyen kişiler dijital medya pazarlamasına yeni aday sektöre daha güveni tam oturmamış diyebiliriz. Bu yüzden büyük yatırımlar yapmak yerine daha uygun fiyatlı web sitesi yaptırarak test etmek ve yatırımlarını sonrasında çoğaltmak isteyen KOBİ’ler diyebiliriz.

EditorX olarak KOBİ’lere uygun fiyatlı ve profesyonel çözümler sunmaktayız. Ucuz web tasarımın farkı, diğer müşterilerimiz için hazırlamış olduğumuz tasarımsal düzenlemeleri bir kez yaparak içerik farklılıkları gösteren web siteleri sunmaktayız. Yapılan tasarım yüzlerce kişi tarafından kullanılabilir ve web sitesi oluşturulabilir. Bu yüzden ucuz web tasarım paketleri uzmanlarımız tarafından daha kolay ve dakikalar içerisinde kurulmaktadır.

Ucuz web tasarım içerisinde domain ve hosting dahil mi?

Tüm web tasarım hizmetlerimizde kullanılan yazılım özel olduğundan dolayı kendi hosting sunucunuzda barındırmamaktasınız. Sizlere verdiğimiz fiyatlara hosting ücreti dahildir. Domain tarafınızca alınmalı veya web tasarım fiyatına ek ödeme ile size sağlayabiliriz.

Ucuz web tasarım hosting hakkı ne kadar?

Size sunacağımız web tasarım fiyatında standart olarak 1 yıllık hosting bedeli içerisinedir. 1 yıldan fazla hosting satın almak isteyen müşterilerimiz ekstra diğer yıllar için ödeme yapmaları gerekmektedir. Yapılacak ödeme ile ödendiği yıl kadar aktif kalarak kullanım yılları içerisinde herhangi bir ödeme tarafımızca talep edilmeyecektir.

EditorX teknik destek veriyor mu?

Bizden sağladığınız tüm hizmetler ile ilgili müşterilerimize 7 gün 24 saat boyunca e-posta desteği çalışma saatleri içerisinde ise telefon ile destek vermektedir. Sadece web tasarım değil, size sağladığımız tüm çözümler için bu şartlar geçerlidir.

Ucuz web tasarım konusunda EditorX’i neden tercih etmelisiniz

Web tasarım konusunda kendisini kanıtlamış ve Türkiye’nin dört bir yanında başarılı projelere imza atmış olan firmamız, hazır web sitesi paketleri (ucuz web tasarım) konusunda da müşteri odaklı ve memnuniyet garantili hizmet vermektedir.Tarsus Web Tasarım

Editorx, dijital pazarlama ve web tasarım ile ilgili Türkiye’nin her bölgesine hizmet vermektedir. Tarsus web tasarım ile ilgili 0282 650 60 85 telefon numarasından müşteri temsilcilerimize ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Tarsus’ta henüz web tasarım ofisimiz bulunmamaktadır. Fakat web tasarım, logo tasarım, sosyal medya yönetimi gibi hizmetler dijital ortamda verildiğinden dolayı uzakta olmak herhangi bir problem yaratmayacaktır. Editorx, müşterileri için hazırlamış olduğu anlık raporlama sistemi ile web tasarım dahil tüm hizmet kollarında soruları yanıtsız bırakmamaktadır.

Müşteri temsilcilerimize bağlı kalmadan web tasarım, SEO, sosyal medya yönetimi, blog yönetimi gibi konularda yapılan işlemleri görmek adına müşteri paneline giriş yaparak tüm raporları anlık olarak görebilirsiniz. Tarsus web tasarım konusunda bölgede kurumsal referanslarımız bulunmaktadır. Referanslarımızı inceleyebilir ve sizde Editorx ailesinin bir parçası olabilirsiniz.

EditorX, web tasarım konusunda gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, iş ortakları için sürekli kendini yenilemektedir.


Neden Kaliteli Web Tasarım

Günümüzde kaliteli web tasarımı olan firmalar kazanıyor. Artık dijital iletişim ve dijital medya pazarlaması ticaret için önemli rol oynamaktadır. Bu yüzden web sitesi yaptıracak her firmanın web tasarım konusunda kaliteli, hızlı ve çözüm sunan firmalar ile çalışması gerekmektedir. Web tasarım firması seçerken bulunduğunuz bölgeye bağlı kalmadan hareket edebilirsiniz. Editorx olarak, Tarsus web tasarım ile ilgili Tarsus’ta bulunan müşterilerimize telefon, mail, ticket ve WhatsApp gibi tüm iletişim kanalları üzerinden garantili destek sistemimiz ile hizmet vermekteyiz.

Sadece web tasarım değil, tüm dijital pazarlama çözümlerini sunuyoruz. Tarsus’ta bulunan müşterilerimiz için SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), Kurumsal Kimlik Tasarımı, Sosyal Medya Yönetimi ve diğer tüm hizmetlerimizden bizi arayarak ücretsiz teklif alabilir ve faydalanabilirsiniz.

Tarsus web tasarım ile ilgili tüm iş ortaklarımıza hızlı ve kaliteli çözümler, en uygun fiyatlar sunuyoruz. Hemen bizi 0282 650 60 85 veya 0555 099 85 15 telefon numaralarından arayabilir ve fiyat teklifi isteyebilirsiniz.Profesyonel Ve Kaliteli Web Tasarımı

İnternette kendinize özel web adresiniz olması sizin için prestij ve reklam anlamına gelir. Özgü bir web tasarımı kişilerin şahsına ya da firmalarına büyük katkı sağlamaktadır. Siz de gelişen internet pazarından payınızı almak için mutlaka web tasarım yaptırmalısınız. Web tasarım için en iyi adres Çorlu web tasarım.

Çorlu web tasarım olarak özgün bir içerik hazırlayarak sitenizin size özel olmasını sağlıyoruz. Kullandığınız zengin ve özgün içerik, arama motorlarında sizleri üst sıralara taşıyor. İnsanların karşısına ilk olarak siz çıkacaksınız. Hem bilgisayarlar, hem tabletler hem de cep telefonları için giriş yapılması halinde uyumlu web sitesi üretiyoruz. Bunu birçok tasarım firması yapmamaktadır. Biz her türlü cihaza uyumlu olarak web sitenizde tasarımlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Firmamız sizlere ve firmanıza özel tasarımlar yaparak markanızı oluşturmanızı sağlıyoruz. Web tasarım hizmetlerimiz çok cazip fiyat seçenekleri ve ödeme fırsatları ile sunuluyor. Rakiplerinizin arasından sıyrılmak ve internette markanızın daha tanınır olmasını sağlamak için siz de bize gelin. En güzel, kaliteli ve zengin içeriğe sahip web tasarımlarınız sayesinde siz de dijital dünyada söz sahibi olun.

Çorlu Web Tasarımı İle Doğru Stratejiler

Çorlu Web Tasarım

Web tasarımı konusunda oldukça iyi işler çıkarmayı başaran Çorlu web tasarım, birçok şirket ve firma tarafından tercih ediliyor. Çorlu web tasarım firmanızın, internet üzerindeki temsilini en iyi şekilde sağlamanız için size üstün bir hizmet sunmaya devam ediyor. Çorlu web tasarım her şeyden önce firmanızın web tasarımını doğru stratejilerle yapmayı hedefliyor. En büyük arama motorları ile oldukça uyumlu olan Çorlu web tasarım, firmanızın tanıtılması ve internet üzerinde iyi bir şekilde reklamının yapılabilmesi için elinden geleni yapıyor. Çorlu web tasarım aynı zamanda doğru hedef kitleye ulaşmayı başararak, en iyi stratejileri uygulayarak web tasarım sürecinizi gerçekleştiriyor.

Bununla birlikte web tasarımı konusunda oldukça uzman olan Çorlu web tasarım, web tasarımını estetik ve düzenli bir görünümle yaparak ziyaretçileri çekmeye hedefliyor. Aynı zamanda web site tasarımlarını yalnızca bilgisayar değil, hem de mobil uyumlu bir şekilde tasarlayarak, herkesin hem bilgisayardan hem de cep telefonundan, web sitenize kolaylıkla ulaşması yönünde büyük çabalar harcıyor. Siz de web tasarımınızı en doğru stratejilerle yaptırmak istiyorsanız, Çorlu web tasarım, size web tasarım konusunda en iyi hizmeti vermeye hazır.

Çorlu Web Site Tasarım

Bir işletme olarak hala bir web sitesine sahip değilseniz acele edin. Sizi sektörünüzde liderler ile yarıştıracak konuma getirebilecek olan web siteleri mutlaka her işletmenin sahip olması gereken bir gerekliliktir. Oluşturulacak web sitesi sizin reklamınız ve halk ile aranızdaki bağınız olacağından büyük bir özen ve firmanıza uyumluluk ile hazırlanmalıdır.
Doğru logo ve işinize uygun olacak şekilde hazırlanan web siteleri hem kullanışlı olup hem de kullanıcıların beğenisini almaktadır. Bizler Çorlu web tasarım olarak web sitesi oluşturma ve tasarlama işinde sizlere en özgün ve iyi hizmeti sunmaktayız. Web sitesi oluşturmak istiyorsanız öncelikle size işletmenize ve amacınıza uygun bir tasarıma sahip olmalıdır.
Doğru web sitesi için öncelikle sizin web sitesi kurma amacınız göz önünde bulundurulmalıdır. Bu konuda profesyonel bir bilgi birikimine sahip olan Çorlu web tasarım her işe uygun web sitesi tasarımı yapmaktadır. Yapmış olduğumuz siteler kolay kullanım yapısına sahip olup internet protokollerine uygundur. Sitelerimiz tüm arama motorları tarafından kolaylıkla görülebilir olup mobil den kullanıma da uygundur. Bizi tercih ederek hayalinizdeki web sitesine en kolay yoldan en iyi hizmet garantisi ile sahip olabilirsiniz.


Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama Ajansı

Dijital pazarlama ajansı olarak hizmet vermekte olan firmamız, işletmenizin dijital platformlarda doğru tanıtılması, doğru tasarımlar ile portföyünüzde bulunan kitlenin arttırılması ve hızlı büyümenizi sağlamak amacı ile destek vermektedir. Çözüm ortağı olarak hizmet verdiğimiz ve vermeye devam ettiğimiz işletmeler için projelerimizi web sitemizden inceleyebilir ve karar verme sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

Dijital pazarlama ajansı hangi konularda destek verir?

Analiz süreci: Dijital pazarlama ajansı olarak vereceğimiz hizmetin kapsamlarını ve ihtiyaçlarını belirlemek üzere öncelikle ekibimiz sizleri dinler, sektörünüzü araştırır ve hangi konularda hızlı adımlar atılması gerektiğine ve atılacak adımların sırasıyla neler olacağına sizlerle birlikte karar verir.

Tasarım süreci: İhtiyacınız doğrultusunda çerçeveler belirlenir ve kurumsal bir yapı oluşturabilmek için logo, web sitesi, kartvizit gibi tüm hepsinin tasarımı birbiriyle entegre olacak şekilde yapılır ve sizler için birkaç alternatif olacak şekilde seçim yapmanız için sunulur. Proje geliştirme süreci: Projenizin tüm hatları belli olduktan ve tarafınızdan seçim yapıldıktan sonra uzman ekibimiz yazılımlarına başlar ve size özgü tasarlanan projenizin yazılım süreci başlar.

Projelerin sunumu: Yazılım işlemleri tamamlandıktan sonra dijital platformda etkinliğin artması, arama motorlarında görünürlüğünün artması ve dijital platformların etkin bir şekilde kullanımı için destek ve öneri sunmaktayız.


Amacımız

Editorx olarak tek amacımız profesyonel bir hizmet vermektir. Sizlerin dijital platformlarda daha doğru tanınmanızı, şirketinizin büyümesi için gerekli tanıtım araçlarının kullanılması ve tüm teknolojik alt yapımız ile iş akışınızın sorunsuz ve eksiksiz şekilde ilerlemesidir. Aslında tüm bunların ortak noktası çözüm ortağı olarak destek vermekte olduğumuz her büyüklükteki şirketin memnuniyetidir. Sizlerin aldığınız hizmetten memnun kalmanız, dijital pazarlama ajansı olarak bizleri tercih ediyor olmanız firmamız ve profesyonel çalışan kadromuz için çok değerlidir.

Sizlere verebileceğimiz hizmetin kalitesinden ödün vermeden, her türlü desteği ve bilgiyi aktarmaktan mutluluk duyarız. Satış öncesi ve satış sonrası alacağınız her türlü hizmet için alternatif çözümler üretmekte ve sizlere sunmaktayız. Sizlerin yaptığı tercihler sonucunda firmanıza özgü hazırladığımız projeler sadece sizin inisiyatifinde değişiklik yapılmak üzere ele alınır ve hiçbir şekilde izniniz olmadan müdahale edilmez.

Dijital Planlama

Nette Doğru Satış İçin Dijital Planlamanın Önemi

Eğer e ticaret siteniz ile sizlerde milyonlarca kişinin bulunduğu internet dünyasında kendinize kazanç kapısı açmak istiyorsanız hem bireysel hem de kurumsal olarak doğru bir iş çıkartmanın önemini bilmelisiniz.

Profesyonel ve daima sizin için en iyisini kurgulayan markamız, daima zirvede bulunmanız açısından gerekli olan tüm işleri deneyimli kadroları ile gerçekleştirecektir. Yaratıcı fikirler, uygulama ve hızlı geri dönüşler almanız bakımından EditorX ile hayal ettiğiniz ne varsa gerçeğe dönüştürebilir ve artık gerçek bir kazanan olmanın farkını da keşfedebilirsiniz. Belirleyeceğimiz ortak hedefler doğrultusunda tasarladığımız projelerin ve kodların size sunulmasına da şahit olacak ve sitenizin rakiplerini bir bir geride bıraktığını bizzat görecektir.


Doğru Hedefler ve Maksimum Sonuçlar

Siteniz ve satışlarınız için kendinizi iyi ifade edebilmenizden daha önemli bir şey yoktur. Bunu etkili mecralarda yapmak, daha sağlam bir temel atmanın da sacayağı olacaktır. Dolayısı ile belki de üzerinde en hassas şekilde durulması gereken konuların başında dijital medya planlama yer almaktadır. Seo, sea ve sem çalışmalarını her biri kendi alanında ehil çalışanlara emanet ederek ektiğinizi biçmenin keyfini de sürebilirsiniz. Daha fazla ziyaretçi, çok daha geniş müşteri ağı ve dolayısı ile gelir grafiği için stratejilerin eksiksiz uygulandığından emin olabilirsiniz. Biz, bütün bunları daha önceden yüzlerce proje de uyguladığımız gibi sizlere de en iyi şekilde sunacak güçlü bir durak olmaya devam etmekteyiz.

Hizmette Pozitif Katkıları EditorX İle Elde Edin

Güvenilir ve daima müşterilerinin yanında bulunmayı ilke edinen EditorX.net ile süper bir hizmetin önemli adımını atmayı başaracaksınız. Bireysel ya da kurumsal projelerinizde sizi ayağa kaldıracak ve sürekli rekabet ettiğiniz sitelerin önünde tutmayı başaracak dijital medya planlama ile her şeyin kusursuz olduğunu da göreceksiniz. Bütün bunlar için web sayfamızda kapsamlı bir araştırma yapabileceğinizi, güncel en yeni dijital medya planlama bilgilerinin yer aldığı bloğumuzu takip edebileceğinizi ve merak ettiğiniz tüm sorular için iletişim bölümünden irtibata geçebileceğinizi de söylemeliyiz. Hepsi ve dahası için gelin bu büyük ailenin parçası olun ve her şeyin yolunda gitmesini sağlayarak amacınıza ulaşın.

Çözüm Odaklı Dijital Ajans Hizmetinde Lider Markanız

İnternet, eğer yatırım ve planlama olarak doğru adımlar atılırsa önemli bir ticaret çekim merkezi olmaktadır. Her gün çok büyük zaman dilimi boyunca milyonlarca kişinin çeşitli elektronik cihazlar üzerinden ilgi gösterdiği platform olması, hedef kitlenize ulaşmanız bakımından mükemmel bir opsiyonu da beraberinde sunmaktadır.

Eğer satış yapmak, herhangi bir hizmet sunmak ya da ürün satmak istiyorsanız eksiksiz bir site ile hareket edip sonuç almanın önemini de bilmeniz gerekmektedir. Biz, kendi alanında en eşsiz çalışmaları eksikleriniz analiz ederek ve yaratıcı fikir ile hayata sunan EditorX ailesi olmaya devam etmeyiz. Bu sayede kurumsal anlayışınıza değer katmanın ve dilediğiniz noktaya erişmenin sandığınızdan daha kolay olacağını da anlayacaksınız.

 Etkili Bir Dijital Medya Planlamayla Başarı Kaçınılmaz Olur

Önemli olan faktör ve etkenin ziyaretçilerin niçin sizi seçmesi gerektiğine dair merak ettiğiniz sorulara yanıt vermenizdir. Ancak bu çözümü elde ederek gücünüzü yükseltebilir ve potansiyel anlamda genişlemeyi başarabilirsiniz. Karlı çıkacağınız kazanç dünyasında sağlam yer edinmek ve güvenilmek amacıyla dijital ajans işlerinizi deneyimli kadrolarımıza bırakabilir ve sizin için en iyisini yapmalarını sağlayabilirsiniz. Kısa, orta ve uzun vadeli projelerde muhteşem bir değeri yakalamak ve daima korumak adına gözde bir marka olduğumuzu da anlayacaksınız. Uygun maliyetlerle mali yönden de zor durumda kalmadan dijital eksikliklerinizi giderecek ve adım adım büyümenin asla rastlantı olmadığını da fark edeceksiniz.

Gerçek Kazanan Olmanın Temelini Gelin Bizimle Atın

Online pazarlama, baştan sona sorunsuz bir web tasarım ve sadece size ait olan yazılım kadroları ile farkı görebilir ve ne kadar mükemmel bir iş çıkardığınızı da görebilirsiniz. Türkiye’ nin her yerinde pek çok referansa sahip olan adresimizin çalışmalarını resmi sayfamızda görebilir ve değerlendirebilirsiniz. Dijital ajans ve daha fazlası için kesinlikle aklınızda yer edinen sorularınızın yanıtlarını da bulabilir ve böylece muhteşem bir hizmet almanın asla şans olmadığına da tanıklık edebilirsiniz.

Dijital Dünyanda İnteraktif Hizmetlere Sahip Olmalısınız

Günümüz internet çağında, internet ortamında e-ticaret sitenizin olmaması, ticaret hayatınız için büyük bir kayıptır. E-Ticaret sitesi, işinizin çeşidine göre, özel tasarım ve görsellerle hazırlanmaktadır.

Görsellik yanında, kullanışlı olması, muhasebe, SEO ve SEM, SSL ve Froud güvenlik sistemleri, Backling çalışmaları, ürün indirim kampanyaları, e-mail ve mesaj sorunları için özel yazılımlar ve isteğe bağlı yazılım üretme, profesyonel digital agency elemanlarının işidir. Digital agency, dijital danışmanlık, temsilcilik anlamına gelmektedir. Bu nedenle, e-ticaret ve benzeri işlemlerinizde digital agency, olmazsa olmaz ihtiyaçlardandır. Bu konuda doğru adres olan Editorx.net adresi, aradığınız dijital desteği sunmaktadır.

Dijital Pazarlama İşlemlerinden Yararlanma

Her şeyin internete bağlandığı günümüzde, dijital pazarlama, büyük bir ihtiyaç haline geldi. E-ticaret sitesi kurmak, bu sitenin reklamını yapmak, bu sitenin güvenliğini sağlamak, site üzerinden alışveriş olanaklarını sağlamak, işin uzmanı dijital danışmanlık elemanlarıyla alakalıdır. İşi bilenle çalışmak, işi başarmanın yarısıdır. Bu nedenle dijital pazarlama ve dijital agency işlemleri, editorx.net adresi ile yapılmalıdır.

E-Ticaret Sitesi Kurmak Yetmez

Dijital olanaklardan tam faydalanmak için, bu işin uzmanı Editorx.net ile görüşmek gerekir. Bu işin uzmanları ile görüştüğünüz zaman, dijital ortam için aradığınız hizmeti bulabilirsiniz. Tasarım ve kullanışlılık bakımından e-ticaret sitenizi kurduktan sonra, günümüz teknolojisinin son ürünü olan interneti daha olumlu kullanabilirsiniz. SEO, SEM, sosyal paylaşım ağ çalışmaları, Backling çalışmaları ve daha birçok çalışma, internette en iyi noktaya taşınması için gereklidir. E-ticaret sitesi konusunda eğitim veren bu dijital agency firması, gerekli bütün donanımı sağlamaktadır.

Ürünlerin gerçekçi olması, makalelerinin özgün olması, diğer bütün verilerin özgün olması, kısacası kopya içerik olmaması, SEO çalışmaları için önemlidir. Google, kopya içerik taşımayan ve en çok tıklanan siteleri, arama motorunda ilk sayfada ilk üçe almaktadır. Bu nedenle, SEO çalışması önemli bir çalışmadır. SEM çalışmaları, bu ilk sayfadaki reklam işlemleridir. Diğer reklam işlemleri de, uzman web tasarım firması tarafından yapılmaktadır.

Sitenizin popüler olması için gerekli anahtar kelime çalışması, bu işte uzmanlar tarafından belirlenen kelimelerle yapılmaktadır. Anahtar kelimenin arama motorunda aranması ve buna bağlı olarak sitenize ziyaretin çoğalması, arama motorunda üst sıralara çıkmanızı sağlayacaktır.Dijital İletişim Nedir?

İletişim en genel tanımı ile en az iki kişi arasında gerçekleşen, duygu ve bilgi alışverişidir. İletişim tarih ile birlikte birçok kalıba girmiş, iletişim araçları gelişim ile birlikte farklılık göstermiştir. Dokunma, ses, mimik ve jest, vücut dili ile gerçekleştirilen iletişimin günümüzde teknolojinin gelişimiyle birlikte dijital alana doğrudan etki etmiştir. Dijital iletişim, günümüzde teknolojinin kullanıldığı her ortamda geçerli olan bir konumdadır. İletişim teknolojileri olarak kullanılan bilgisayar, akıllı telefon, tabletler gibi nesneler; dijital iletişim araçları olmaksızın işlevsel bir hal almaktadır.

Dijital İletişimin Araçları

İnternet günümüzde vazgeçilmez bir parça. Ancak İnternet’e bağlanabiliyor olmak onun kullanıldığı anlamına gelmemekte. İnternette vakit geçirebilmek için ve onu kullanılabilir kılmak için, internet aracılığı ile kullanılan araçlara ihtiyaç vardır. Web siteleri, blog siteler, forum siteleri, tüm sosyal medya ağları, sohbet mecraları, mobil uygulamalar gibi sayısız araçlar sayesinde internet işlevsellik kazanmaktadır.

Dijital İletişimin Önemi

Diğer yandan dijital iletişimle birlikte günümüzde yalnızca hobi olarak kullanılmayan internet, reklamcılık ve satış konusunda önemli bir noktadadır. Günümüzün popüler markaları, kurumsal ve kurumsal olmayan birçok şirket, küçük veya büyük işletmelerin hepsi; internetin gücünü, satış ve reklam konusundaki etkisini fark etmişlerdir. Ancak dijital iletişim belli bir düzen ve program çerçevesinde, bilinçli olarak kullanıldığı sürece faydalı bir araç olmaktadır.

Dijital İletişim Uzmanlığı

Dijital iletişimin doğru kullanılması, markaya veya herhangi bir kuruluşa fayda sağlaması ancak doğru kullanılması, yönetilmesi ile mümkündür. Bu konuda kriz anında müdahale edecek, dijital pazarlama yöntemleri konusunda uzman, firmanın veya markanın hedeflerine uygun şekilde hazırlanan bir strateji çerçevesinde hareket edilmesini sağlayan bir uzman ile çalışmak gerekmektedir. İnternet reklam ve pazarlamasının en verimli şekilde kullanabilmek için; doğru zamanda, doğru plan ve program çerçevesinde, doğru şekilde hareket edilmelidir. Tüm bu konularla ilgilenmek ise bir uzmanlık gerekmektedir.

EditorX, kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı verdiği hizmet doğrultusunda, dijital iletişimin gerektirdiğini tüm koşulları yerine getirerek; dijital danışmanlık yapan, sektöründe öncü bir firmadır. Web sitesi tasarımından sitenin geliştirilmesine kadar her detayla ilgilenerek, uzman ekip kadrosu ve yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde, markanızın veya firmanızın dijital alanda en verimli şekilde var olmasını sağlar.

Dijital Medya Da Güçlü Olmayı Bizimle Başarabilirsiniz

Günümüzde internet artık her anlamda çok güçlü bir potansiyel ve kazanç ağı konumundadır. Sizler de markalarınızın web ortamında yer alması ve kitleleri etkilemesi bakımından doğru bir tanıtım yapmalı, ancak bu sayede koyduğunuz kısa ve uzun vadeli hedeflere varacağınızı bilmelisiniz. Bunun için net dünyasında ki aşamaları ve adımları Editorx.NET adresimize teslim edebilir ve gerçek bir başarı için olması gereken tüm çalışmaların elit bir planlama ile uygulandığına tanık olabilirsiniz. Özellikle ölçeklenebilir ve geri dönüşümlerinin yüksek oranda pozitif olduğu pazarlama stratejiler ile kriz anlarınızı fırsata çevirmekte ne kadar etkin bir rol oynadığımızı görebilirsiniz.

Daima Kazanan Olmak İçin Biz Çözümlere Üretiyoruz

Yatırımlarınızın karşılığını almayı şansa bırakmamalısınız. Özellikle internet sektöründe sizinle mücadele eden pek çok alternatif durağın olduğunu da bilmelisiniz. İşte sizi ayrıcalıklı ve daima önde kılan durumlardan birisinin tam da bu doğrultu da dijital medya pazarlama olmaya devam edeceğini görmelisiniz. Bu bağlamda gerçekten ilgi çekici, güvenilir ve marka olacak pr çalışması da yaptırmanız koşulsuz şartsız önceliğinizdir.

Sahip olduğunuz firmanız için her biri kendi alanında uzman olan çalışanlarımızla analiz yapmakta ve ne tür bir strateji uygulayacağımızı belirlemekteyiz. Böylece olası tüm olumsuzlukların önüne geçebildiğimizi ve sizi mutlu kılacak neticeler almanızda başrol oynadığımızı da kavrayacaksınız. Editorx.NET sitesini seçtiğiniz andan itibaren özellikle online satış ağında her geçen gün hatırı sayılır bir yerde konumlanacağınızı da görebilirsiniz.

Dijital Hedeflerinize Ulaşmak Adına Biz En Doğru Adresiz

Defalarca deneme yanılma yöntemi ile değil nokta tespit ile dijital medya pazarlama için sizin yanınızda yer alacak marka ile bu süreci başlatmayı umuyorsanız kesinlikle bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu zamana kadar yapmış olduğumuz bazı çalışmalar ve sonuç ilişkisine bakabilir, ticari kaygılarını emanet ederek pozitif sonuçlara ulaşmış müşterilerimizin yorumlarını okuyabilir ve artık doğru bir pusula olan markamızla hak ettiğiniz noktaya gelmenin ayrıcalığını da keşfedebilirsiniz. Tamamen hedef odaklı ve hepsi birbirinden eşsiz olan hali hazırda devam eden projelerimize de bakarak ne kadar başarılı bir iş çıkardığınız görme imkânını da bulacaksınız.


Dijital Medyada Kazanan Siz Olun

Eğer maddi getirilerinizi net üzerinden elde etmek gibi bir amacınız varsa artık sizlerde siteniz için gerekli olan tüm katkıları doğru ve planlı bir şekilde almanız gerekmektedir. Güvenilir ve % 100 çözüm odaklı bakış açısı ile adından söz ettiren markamız Editorx.NET ile sorunsuz bir dönem yaşamanız ve web portalınız için gerekli olan planlamayı eksiksiz olarak inşa etmeyi başarabilirsiniz. Minik adımlardan büyük zaferlere atılacak temelleri emin olacağınız bir firma ile gerçekleştirme düşünceniz varsa artık bunu bizimle gerçekleştirebilirsiniz. Hizmet, ürün ve sattığınız malları popüler kılmak, bilinirliğini arttırmak ve kitlelerin ilgisini çekmeyi sağlamak adına en doğru fikir ve düşünceleri tasarlayarak uyguladığımızı göreceksiniz.


Kalıcı Başarılar İçin: Editorx.NET

Eğer sizlerde pek çok rakibinizin olduğu böylesine bir sitenin sahibi olmayı umuyorsanız asla vazgeçmemeniz gereken dijital medya ajansı çalışmalarını da başlayabilirsiniz. Kısa ve uzun vade de gerçek bir kazanan olmak sizler için tam bir biçilmiş kaftan olmaktır. Özellikle doğru hamleler ve zamanında tespitler için deneyimli çalışanlarımızdan yardım alabileceğinizi de göreceksiniz. Kurumsal ya da bireysel anlamda web sektöründe bilinen marka olmak ve başarı basamaklarını emin bir şekilde çıkmak adına artık sizlerde yüzlerce referansımız gibi bizi seçebilir ve nasıl bir hizmet verdiğimizi görebilirsiniz. Bütün bunları mükemmel bir ekibi ile ve sizinle iş birliği içerisinde gerçekleştirdiğimizi de göreceksiniz.

Doğru Sonuçlar Etkili Bir Planlama İle Alınır

Sektöründe öncü ve lider olmaya devam eden kurumumuz Editorx.NET ile artık internetin tozunu attırmaya hazır olabilirsiniz. Bütün güçlü özellikleri ve sürekli kendisini yenileyen yapısı ile artık muazzam bir baları noktasına ulaşabilir ve bunu yaparken cebinizden en az paraların çıkmasını da sağlayabilirsiniz. Merak ettiğiniz sorular ve yanıtları için dijital medya ajansı olarak hemen bizi tercih edebilirsiniz. Üstelik iş boyutunuzun küçük veya büyük olmasına da herhangi bir gerek kalmayacaktır. Arzuladığınız sonuçları almak, gelirler elde etmek ve dahası için 24 saat boyunca kesintisiz olarak sizlere çözüm üretmeye devam ettiğimizi de biliniz. İletişim ve irtibat bölümümüzden temas kurarak taleplerinizi iletebilirsiniz.Günlük Hayatımızın Bir Parçasıdır İnternet

Günümüz teknolojisi ile internet, dokunmatik telefonlarımızda hızlı bir şekilde kullanılmaktadır. Artık insanlar çorap alırken bile siteleri ziyaret edip sipariş vermektedir. Hal böyle olunca, şirketlere interaktif çözümler sunulmaktadır. Dijital pazarlama işlemlerinin günümüz şartlarında zorunlu olduğunu düşünürsek, e-ticaret sitelerinin ne denli önem taşıdığını anlamaya başlayabiliriz. Bu konuda uzman olan Editorx.NET firması, gereken desteği sunmaktadır.

E-Ticaret Sitesi Hazırlama

E-ticaret sitesi hazırlamak, belki ücretsiz reklamlar nedeni ile basit bir şey gibi gözükebilir. Ancak, işin profesyoneli ile çalıştığınız zaman internet arenasında büyük kozlar elde edebilirsiniz. Ücretsiz e-ticaret siteleri, herkese açık veri tabanında gerçekleştiği için, güvenliği çok sıkıntılıdır. Eklentileri ücretli olduğundan, istediğiniz gibi bir e-ticaret sitesi yapmanızda oldukça maliyetli olur. Bu nedenle ücretsiz demek yanlış olur.

Nasıl Bir Site İstiyoruz?

İşin uzmanı Editorx.NET, tasarım bakımından aradığınız özellikte siteleri sunmaktadır. Temalar, sitenin görsel etkileyiciliği, kullanışlı olması, gerekli eklentiler, müşteri ile interaktif çözümler, e-mail işlemlerinin seri gerçekleşmesi, ürünlerin otomatik satılması ve otomatik kargo işlemlerinin gerçekleşmesi, uzman web tasarımcısı Editorx.NET elemanlarının işidir. Bu elemanlar, aradığınız özellikte e-ticaret sitesini sunmaktadır. İstediğiniz e-ticaret paketleri, e-ticaret yazılım şekilleri ve daha birçok avantajı sunmaktadır.

E-Ticaret Sitesi Sahibi Olmak Yetmiyor

E-ticaret sitenizi uzman ellerden temin ettikten sonra, bu sitenin pazara çıkması gerekiyor. İnternet dünyasının en işlek pazar noktaları, arama motorlarının ilk sayfasının ilk üç sırasıdır. Bu ilk üç sıraya giren firmalar, ziyaretçi akınına uğrar. Bunun sayesinde satışlar artar. Peki, nasıl olacak bu iş? Diye bir soru sorabilirsiniz. SEO ve SEM çalışmaları, sosyal paylaşım çalışmaları, bu konudaki başarınızın anahtarıdır.

SEO çalışmaları arama motorlarında üst sıralara çıkma çalışmasıdır. Özgün fotoğraflar, özgün yazılar Google arama motoru tarafından dikkate alınmaktadır. Özgün içerik demek kopya olmayan içerik demektir. Bu google için değerlidir. Anahtar kelime çalışması ile google arama motorunda aranan kelimeler, ziyaretçileri sizin sitenize yönlendirmektedir. Backlink çalışması ile siteye yönlendirme işlemlerinde, ziyaretçi sayısını artırma çalışması gerçekleşmektedir. SEM çalışması ise, arama motorunda ilk sayfadaki ilk üç satırda verilen reklam çalışmasıdır. Reklam, tanıtım işlemleri, sitenizin popüler olması için önemlidir.


Kaliteli Ve Güvenilir İnteraktif Medya Ajans Hizmetleri

Sitenizi ve ticaret anlayışınızı sağlam bir şekilde devam ettirmek istiyorsanız bu bağlamda tüm olması gereken çalışmaları seçkin olan bize teslim edebilir ve gerçekten iyi sonuçlar aldığınızı görebilirsiniz.

Küçük ya da büyük ölçekli e ticaret adreslerinin çok daha geniş müşteri portföyüne sahip olması ve kendilerini tanıtması adına çağın getirdiği tüm özellikleri belirli bir plan dâhilinde uygulayan, projelendiren ve kodlayarak size sunan şirket olduğumuzu da ifade edebiliriz. Geniş kadromuz ve her biri deneyimli eki arkadaşlarımızla Editorx.NET ailesi olarak muhteşem bir sonuç almanızı garanti kıldığımızı da dile getirmek isteriz. Eğer işlerinizde tıkandığınız dönemler var ise ve satış grafiklerinizi arttırmanın yolunu arıyorsanız pusula olmak adına hazır beklediğimizi de bilmelisiniz.

Dijital Tanıtımınız İçin % 100 Pozitif Sonuçlar

Yılların getirdiği deneyim ve de fırsatlarla interaktif medya ajansı olarak benzersiz analizler yaptığımızdan emin olabilirsiniz. Sizin için etkili yöntemler nelerdir? Problemlerinizi tamamen ortadan kaldıracak çözümler neler olacaktır? Az bir zaman dilimi içerisin de e ticarete dair taşıdığınız kaygıları nasıl ortadan kaldıracaksınız? İşte bütün bunlar ve çok daha fazlası için gün boyunca bizimle iletişime geçerek yardımcı olduğumuzu da anlayacaksınız. Türkiye’nin bulunduğunuz her yerinden sitelerinizi diğer rakiplere göre daha önde kılabilmek adına Editorx.NET ile sonuca ulaşacağınızı da fark edeceksiniz. Bu sayede sıkıntısız ve he geride bıraktığınız an daha da mutlu olacağınız verilere de uzanacaksınız.

Medya Ajansıyla Değerinizi Katlayabilirsiniz

Son derece titiz bir planlama ve uygulama ile bundan böyle mükemmele sahip olmanın sandığınız kadar zor olmadığını da keşfedeceksiniz. Amaçlarınıza uygun ve maddi bakımdan da bütçenizi zor durumda bırakmayacak olan interaktif medya ajansı için adeta bulunmaz hint kumaşı misyonunu taşıdığımız sözünü de vermek isteriz. Daha önce vermiş olduğumuz destek ve referans çalışmalarımızla alakalı da bilmeniz gereken tüm detayı görecek ve yanıt bulabileceksiniz. Hayallerinizde olan kazançlar sizlere yakındır ancak bunun için taleplerinizi ehil kadrolara teslim etmeniz gerekmektedir. İşte biz bu alanda rakipsiz ve ilkelerinden hiç bir şartta ödün vermeyen marka olmaya da devam edeceğiz.

Markayı Siz Oluşturun Biz Tanıtalım!

İşletmenize ait oluşturduğunuz markaya ait tüm sosyal medya hesaplarınız, web tasarımız, içerik yönetimi analiziniz gibi tüm sizi dijital platformda doğru tanıtacak ürünlerinizin oluşumu, gelişimi, sunumu ile ilgileniyor ve sizlerle bir araya gelerek bunların hepsi için sunduğumuz alternatif önerilerden seçim yaparak, hızla yaşayan projelerimizi uygulamaya başlıyoruz. İnteraktif ajans hizmeti verdiğimiz tüm projelerde ön planda markanızı ve sizi tanımakla işe başlıyor ve yolumuza devam ederken sadece yönlendirici oluyor, hayal ettiğiniz projeleri uzman ekibimiz ile hazırlıyoruz.

İnteraktif ajans sizin için neler yapmalı?

Firmamız interaktif ajans hizmeti vermeye başladığı günden itibaren kaliteli proje yönetimi, teknolojik alt yapısı ile sektörde ilerlemeyi başarmıştır. Bizler markanızın kimliğini oluşturmanıza destek vermekte, markanızın tanınan diğer markaların yanında hak ettiği yere gelebilmesi için profesyonel destek sağlıyoruz. Teknik destekten görsel tasarımlara kadar tamamen size özgü, markanızı yansıtan projelerle sizleri karşılıyoruz. Logo tasarımınız, web dizaynınız, kurumsal renkleriniz başladığınız noktadaki markanızın geçmişini bozmadan geliştirmenize yardımcı oluyoruz.

Editorx.NET ilk önce sizlerle bir araya geliyor, sizleri dinliyor, hayallerinizi sizlerle birlikte geliştirmek için rakiplerinizi ve sektörünüzü araştırıyor ve sonrasında proje sunumları ile birlikte gelişmeye ve tanınmaya doğru bir adım atıyor.

Kurumsal kimlik nasıl oluşmalı?

Kurumsal kimliğiniz oluşurken markanıza ait tüm dijital hesapların, web sitenizin, logonuzun ve bunun gibi markanız ile birlikte yer alan tüm ürünlerin aynı paralellikte olması gereklidir. Firmamız yeni tanıştığı markayı doğru algılar, uzman bir ekiple çalışarak gelişmesini sağlar. Kurumsal kimliğiniz için renklerin seçiminden, akılda kalıcı bir logoya ve slogana kadar her şeyi ile ilgilenir. Bundan sonrası da altyapı oluşturulup, gelişmesi için doğru içerik yönetimi ve kalıcılık ile gelişir.

Ayrıca günlük yaşamımızda artık vazgeçemediğimiz teknolojinin varlığından dolayı markanız için tasarladığınız web sitesinin akıllı telefon uygulamaları ile uyumlu bir altyapıya sahip olması, kullandığınız yazılımların kalitesinin yüksek olması ve profesyoneller tarafından hazırlanmış olması da önemli bir detaydır.

Ekibimiz

Firmamızda bizlerle birlikte çalışan personelimiz konusunda uzman ve hepsi uzman oldukları konularda kalitesini ispatlamış ayrıca hizmet verdiğimiz çözüm ortaklarımızın takdirini kazanmışlardır. Hazırladığımız projelerimiz, destek verdiğimiz hizmet başlıkları ile ilgili detayları web sitemizden inceleyebilir ve sormak istediğiniz her konuda ekibimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.Makalenin ne olduğunu hepimiz biliyoruz. Ancak son zamanlarda adına sık sık rastladığımız seo makale de nedir derseniz yazımızı mutlaka okumalısınız.

SEO Nedir?

Web sayfalarının daha kolay bir şekilde taranmasına olanak sağlayan teknik düzenlemeler bütününe Search Engine Optimization (SEO) denir. Dilimizdeki karşılığı ise Arama Motoru Optimizasyonudur. Arama motorları algoritmik (matematiksel) yapıda olduğu için web geliştiriciler bu detayı esas alarak sayfaları hazırlamaktadır. Kısacası web sayfanızın arama sonuç sayfalarında ilk sıralarda yer almasını istiyorsanız SEO’nun desteğine ihtiyacınız var demektir.

SEO Makale nedir?

İnternette bir şeyler araştırırken kullanıcıların büyük çoğunluğu ilk sıralarda yer alan web sayfalarını ziyaret eder, alacağını alır ve altta kalan sayfalarla hiç alakadar olmaz. İşte bu nokta da devreye SEO uyumlu makaleler giriyor. Web sayfanızdaki makaleleri SEO uyumlu yazarsanız tercih edilenler arasında size de yer verilecektir.

Yazdığınız içerikler ne kadar zengin olursa olsun, içeriğiniz SEO uyumlu değil ise kullanıcının arama motoru üzerinden size ulaşması oldukça zor olacaktır. Çünkü herhangi bir konuda bile yazılmış yüzlerce makale var bunların birçoğu SEO uyumlu olarak hazırlanıyor. Google da bu makaleler içerisinden kullanıcın en çok işine yarayacağını düşündüğü sonuçları listeliyor.


SEO Uyumlu Kaliteli Makale Nasıl Yazılır?

Bunun için elbette ki uyulması gereken altın kurallar var. Bu kurallara uyarak sizde SEO uyumlu makaleler yazabilir ve sayfanızı üst sıralara taşıyabilirsiniz.

  • Etkili makale başlığı,

Öncelikle makaleniz için etkili bir başlık bulmanız gerekiyor. Başlık muhakkak konu ile alakalı olmalı ve 5 kelimeyi geçmemelidir. Google’nın makale içeriğini daha iyi algılayabilmesi için başlıkta anahtar kelimeye mutlaka yer vermelisiniz.

  • Makale içi alt başlıklar,

Makalenizi yazarken anlam bütünlüğü korumak, sürekliliği sağlamak ve okuyucuyu sıkmamak için alt başlıklara yer vermeniz büyük önem taşımaktadır.

  • Özgün içerik,

İçeriklerinizin özgün ve konu ile birebir ilişkili olması gerekmektedir.

  • Anahtar kelime,

Anahtar kelimeler makale içerisine dağıtılmalıdır. Giriş, gelişme ve sonuç bölümlerine yayılması doğru bir kullanım olacaktır.

  • Kelime sayısı,

Göz dolduran bir içerik hazırlamış olsanız da okuyucuyu sıkmamak için daha az kelime ile aradığını bulmasına yardımcı olmakta fayda var. Bu nedenle 300 ila 500 kelime arasında vermeniz gereken bilgiyi kullanıcıya aktarmanız etkili olacaktır.

  • URL (web sayfası uzantısı)

Mutlaka web sayfanızın URL ayarlarını yapmalısınız. Böylece web sayfanızın ardından makale adınız gelecektir.

Yapılmaması Gereken Yanlışlar Nelerdir?

SEO uyumlu makalenizi yazarken, arama sonuç sayfalarında üst sırada yer almak için anlamsızca yazılmış içeriklerden sakınmalısınız. Anahtar kelimeleri italik, kalın ve altı çizgili olarak birçok kez vurgulamak yerine tek kullanım ile sınırlandırmalısınız. Kopya ya da üzerinde oyanmış içerik kullanmak makalenin kalitesini düşürecektir. İçerik ile alakasız görseller kullanmakta yine yapılmaması gereken hatalar arasındadır.

Eğer tüm bunları yapmak, daha yazıyı okurken bile sizi yorduysa, bir profesyonelden destek almanın zamanı geldi demektir. Bırakın tüm bunları sizin yerinize Editorx yapsın, size de yalnızca başarının tadını çıkarmak kalsın.

Editorx, 2016 yılından bu yana arama motoru optimizasyonu yapmakta ve müşterilerine optimum çözümler sunmaktadır.

Optimum çözümlere ulaşmak ise sadece bir klik uzağınızda. https://www.editorx.net/seo-hizmeti linkine tıklayın, teklif formunu doldurun ve arkanıza yaslanın. Web sitenizin analizini yaptıktan ve anlaşma sağladıktan sonra keyifli bir çalışmaya birlikte adım atalım.Kurumsal bir şirketseniz mutlaka bir sitenizin de olması gerekmektedir. Aslına bakarsanız günümüzde tüm işletmelerin bir internet sitesi olması zorunluluğu var. Teknolojinin bir armağanı olan internetin her eve girmesinden sonra inşalar bir şey alırken veya yaptırırken önce bir araştırma yapıp ondan sonra alacakları malı ya da hizmeti alıyorlar. Yaptıkları aramalarda en üstteki şirketlerden başlayarak aşağıya doğru araştırmalarını tamamlıyorlar. Karışık internet sitesi olan şirketleri tercih etmiyorlar. Bunun yanında yeterince bilgi vermeyen şirketlerden de uzak duruyorlar. Bu yüzden sitenizin iyi olması, aramalarda yukarılarda olması gibi birçok etkenin işlerinizi yukarıya taşımada yardımcı olması beklenir.

İşletmelerin ve özellikle kurumsal şirketlerin internet sayfalarının işlerine direk etki ettiğini görmekteyiz. Bu durumda web tasarım yaptırırken nelere dikkat edilmeli sorusu büyük önem taşıyor. Kurumsal şirketler mutlaka ve mutlaka web sitelerini işlerinde profesyonel kişilere yaptırmalılar. Yapılacak en küçük hata büyük zaman ve para kaybına mal olacaktır.

İyi Bir Tasarım Firmasıyla Anlaşmalısınız

Evet, işlerini yapacak doğru firmayı bulduğunuzda sizin de bir takım yönlendirmeleriniz ile çok kısa süre içerisinde web siteniz hayata geçecektir. Kurumsal bilgilerinizi uzman ellere verdiğinizde onlar site içerisinde kullanılacak renkleri belirleyecek, görselleri ona göre seçeceklerdir. Sitenizin ziyaretçileri özellikle önceden firmanızı biliyorsa site içerisinde yabancılık çekmemelidirler. Kurumsal renkleri kullanmanız bilirliğiniz içinde önem taşımakta.Kullanılan yazılar özgün olmalı başka firmalardan alıntı yapmaktan özellikle kaçınmalısınız. İhtiyacınız olan konuda size yardımcı olabilecek özgün yazı alabileceğiniz çok bilindik sitelerden bu konuda yardım alabilirsiniz. Özgün yazılar size hem SEO konusunda yardımcı olacak hem de ziyaretçilerinize en doğru bilgiyi vereceğinizden diğer sitelerden bir adım önde olacaksınız.

Sitenizin kodlamasının özellikle en yeni internet tekniklerini kapsadığına emin olun. Bu yeni teknikler sayesinde cep telefonlarından, tabletlerden ya da bilgisayarlardan doğru gözükecek olan siteniz ziyaretçilerinize kolaylık sağlar. Unutmayın her ziyaretçi potansiyel bir müşteridir. Cep telefonundan gözükmeyen küçücük bir ayrıntı müşteri kaybetmenize sebep olabilir. Web tasarım yaptırırken nelere dikkat edilmeli sorusunun cevaplarını artık bildiğinize göre sitenizi tekrar gözden geçirip her şeyin yolunda olup olmadığını kontrol edin. Ayrıca sitenizi sıklıkla güncellemeyi de ihmal etmeyin.Kurumsal Web Tasarımlarının Piyasa İçindeki Önemi

Piyasa içerisinde satış, danışmanlık ve tanıtım kapsamında sorulan soruların başında kurumsal web tasarım neden önemlidir sorusu gelmektedir. Özellikle yeni girişimcilerin sıklıkla sorduğu bir soru olan kurumsal web tasarım neden önemlidir sorusunun birden çok cevabı bulunmaktadır. Bunlardan ilki marka değerini yükseltmektir. Marka değeri hem ekonomik hem de kurumsal bazda sürekli taze bir ilgi ile yükseltilmesi gereken bir değerdir.

Markanın sosyal alanlarda yaptıkları, faaliyet içerisinde yürüttükleri eylemler ve yardım kuruluşları ile birlikte yaptığı çalışmalar kurumsal web tasarım neden önemlidir sorusunun belki de en hayati cevabını meydana getirmektedir. Aynı zamanda sürekli olarak kurumsal bir dille güncellenen site ile birlikte müşteri veri tabanı da sürekli olarak şirketin yeni faaliyetlerinden haberdar edilmektedir. Bu da müşteri ve şirket arasında interaktif bir çevre oluşmasına olanaklı kılar.Aynı zamanda yorum- soru ve görüş gibi fonksiyonların bu tarz kurumsal web sitelerinde yer alması ile birlikte iki taraflı bir iletişim modeli de geliştirilmiş olmaktadır. Bir şirketin ürettiği ürünler ve hizmetler hakkında sürekli olarak yeni veriler sunması da oldukça önemlidir. Bu sayede yeni bir ürün ve hizmet piyasaya sürüldüğünde doğrudan bu web sitelerinde haber niteliğinde takipçilere aktarılmaktadır. Kurumsal web sitelerinin bir diğer önemi ise diğer şirketlere karşı serbest piyasa içerisinde bir tutum geliştirmelerini sağlamalarıdır.


Kurumsal Web Tasarım Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kurumsal web tasarım yapılırken dikkat edilmesi gereken temel hususlar bulunmaktadır. Bunların başında bir ”hakkımızda” kısmı olması gerekmektedir. Her şirketin hakkımızda yazdığı kısmında geçmişi, kuruluş tarihi gibi temel bilgiler yer alır. Ek bir parantez olarak misyon da bu tür sitelere eklenir. Şirketlerin bir marka olarak amaçları ve misyonları bu kısımda belirtilir. Bir diğer doldurulması gereken kısmı ise iletişim kısmı oluşturmaktadır.

Burada telefon, fax ve mail gibi şirkete doğrudan iletişim sağlayacak temel iletişim bilgileri bulunmaktadır. Bunun dışında kolay anlaşılır bir dil kullanılmalı. Gözü yormayan renkler ile meydana getirilmiş şık tasarımlara imza atılmalıdır. Tüm birimler fonksiyonlu ve çok yönlü bir şekilde kullanıcıların ve ziyaretçilerin anlayabileceği bir şekilde ele alınmalıdır.İçerik Nedir?

İçerik, herhangi bir web sayfasının, reklam panosunun, bankadan gelen bir mesajın, bir kitaptaki paragrafın, sosyal medyada sürekli önümüze çıkan bir ürün açıklamasının, alınan bir eşyanın kullanım kılavuzunun kısacası aklınıza gelebilecek her şeyin barındırdığı nesnelerin bütünü anlamına gelmektedir. Aslında içerik sadece metin anlamına gelmez. Gördüğümüz ya da duyduğumuz bütün ögeler, ifadeler; kısacası bir bütünün parçalarını meydana getirmiş olan her şey içerik diye nitelendirile bilinir.

İçerik Editörü

İçerik editörlerinin, kod yazmak ya da koddan anlamak gibi özellikte olmaları mecburi değildir. Fakat eğer, kod yazabilme gibi bir yeteneği varsa elbette bu durum yazara ayrı bir avantaj sağlayacaktır. Ama dediğimiz gibi, hiçbir şekilde kod yazmayı bilmiyorsa fakat işini sevip, bu konuda elinden geleni yapıyor ve ortaya da gayet başarılı sonuçlar çıkarıyorsa, bu durum onun için hiçbir zaman olumsuz bir durum oluşturmayacaktır.

Son dönemlerde içerik editörü kelimesi oldukça fazla duyulur hale geldi. Birçok insan internetin sınırsız dünyasında kendisine ait bir yeri olmasını ister. Bu nedenle de internet ortamında kendi ürünlerini tanıttığı ya da kişisel olarak kullandığı bir web site açar. Ancak bir web site açmak sanıldığı kadar kolay değildir. Burayı açtığınız da insanların sitenizi ziyaret etmesini istersiniz. İnsanların sizin sitenizi görebilmesi için de sürekli sitenizi arama motorlarında yükseltmeniz gerekmektedir.

Bu yükseltme işini yapabilmek için sürekli yeni ve özgün yazılar yazarak sitenize eklemeniz ve belirli periyotlarla sitenizde yenilikler yapmalısınız. Bu sanıldığı kadar kolay bir iş değildir. Siteye her gün özgün makaleler yazmak ve sitenin genel durumunu takip etmek bazen oldukça zaman alan bir iş olmaktadır. İçerik editörü tam bu esnada devreye girmektedir. Verdiğimiz içerik editörlüğü hizmetinde siteniz için her türlü bakım ve onarımı gerçekleştiriyoruz. Sitede yayınlanacak makaleleri özgün olarak hazırlayıp günlük olarak sitenize ekliyoruz.İçerik Editörünün Faydaları

Web sitesi içerik editörü birçok bakımdan siteler için gereklidir. İnsanların bir sitede geçirdiği vakit dahi oldukça önemlidir. Eğer onlara gereksiz bir içerik sunduğunuz da sitede geçirdikleri zaman oldukça kısa sürecektir. Web sitesi içerik editörü olarak son derece özgün ve kaliteli içerikler sunduğumuz için sitelerinize gelen insanlar daha uzun vakit geçirerek üyeliklerini aktif hale getireceklerdir.İçerik Editörü Olmak

İçerik editörlüğü, herkesin kullanabileceği cümleleri, düzgün ifade ile sunan, teknoloji ilerledikçe her şey değiştiği için bu alanda da bazı yeni meslekler ortaya çıkmıştır. Bunlardan biri de şüphesiz içerik editörlüğüdür. Yeni yeni yaşamımızda kendisine bir yer bulduğu için çoğu kişinin bu meslek hakkında pek bir bilgisi mevcut değildir. Bundan dolayı iş ilanlarında bu tarz bir işle karşılaşan insanlar acaba içerik editörlüğü ne demek diye merak içerisine girmektedirler.

Artık yaşadığımız çağda her şey internet üzerinden online olarak gerçekleştirilebilmektedir. Bunun için bu platforma da istihdam sağlanması son derece önemli olan konulardandır. Gerçek pazardan sanal pazara aktarılmış olan ticaret dünyası, pek çok e-ticaret sitesi, ya da dolaylı yoldan ticari bir isteğe girmiş olan web siteleri kurulmuştur. Bu tarz web sitelerinin, yalnızca kurulup bırakılması, web site sahibine herhangi bir gelir getirmeyeceği için bu yönde birçok yapılması gereken işlemler vardır. Örneğin, web sitesindeki içeriğin sunumunun etkili olması karşıdaki müşteriyi etkilemesi alışveriş için elzem olan konudur.

Bu yüzden özgün ve kaliteli olan içeriğin web siteleri ile hedef kitle için ne kadar önemli bir husus olduğu bilinen bir gerçektir. Bunun farkında olan yetkililer ise “kaliteli içerik” adına günden güne yatırımlarını arttırmaktadırlar.

İçerik editörü olmak için, sürekli araştırıp bir şeyler okuyarak kendini geliştirmeyi seven ve bu durumdan sıkılmayan, hayal dünyası derin, her türlü konuya az çok hakim olmak için çaba sarf eden kişiler için bu meslek alanı gayet uygundur denilebilir. Çünkü, çoğu insan sürekli aynı şeyi araştırmak istemez. Okumaktan keyif almayabilir. Bu yüzden bu meslek dalında sabırlı olmak, diğer herkesten farklı düşünüyor olabilmek içerik editörlerini diğer insanlardan ayıran en belirgin özelliklerden olmaktadır. Eğer sizler de bu özelliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız içerik editörlüğü belki de sizin için biçilmiş bir kaftandır.

Sitenizin birçok konuda internet ortamında kontrolünün yapılmasını da yine içerik editörü olarak bizler üstleniyoruz. Sanal dünyanın fırsatlarından daha iyi faydalanabilmeniz için her türlü içerik imkanlarını en hızlı şekilde sizlere sunuyoruz.

İçerik Editörlüğü ile Bir Adım Önde Olun

Sitenizin içeriğini üstlenen firmamız sizleri rakiplerinizden bir adım öne geçirmek için her türlü çalışmayı sunmaktadır. Web sitesi içerik editörü olarak kesinlikle botlar kullanarak sizleri gerçek dışı bir işlemle zor durumda bırakmıyoruz. Siteniz için hazırladığımız içerikler tamamen özgün ve kaliteli olduğu için insanların web sitelerinizde daha da uzun zaman geçirmesini sağlamaktadır.

Bizler daha geniş insan kitlesine ulaşabilmeniz için her türlü danışmanlık hizmetini sizin için yürütmekteyiz. Markanızı tanıtabilmeniz için sanal dünyanın insanlar üzerindeki muazzam etkisinden yararlanıyor ve bu etkiyi tamamen sizlerin yararına olacak şekilde değerlendiriyoruz.

İçerik Editörünün Amacı Nedir?

İçerik editörünün tek amacı, hedef kitleye ulaştırmak istediği içeriği son derece titiz ve kaliteli bir şekilde hazırlayarak, karşıdaki insanı harekete geçirmektir. Yani oluşturduğu içerik sayesinde bir kişi bilgi sahibi olmalı ya da bir ürün tanıtımı yapılıyor ise, alıcı bu tanıtımı okuduktan sonra evet ben bu ürüne sahip olmalıyım demelidir. Bu yüzden içerik net, sade ve akıcı bir üslup ile oluşturulmalıdır. Dil ve imla kurallarına uyulmalıdır.

Seo Uyumlu İçerikler

Bir sitenin insanların görüş alanına girebilmesi için seo uyumlu yüzde yüz olarak özgün makaleler yayınlanması ile gerçekleştirilmektedir. Site içerisinde yayınlanması için içeriğin özgün olması kopya olmaması son derece önemlidir. Bu yüzden editörlerimiz bu konuya büyük bir titizlik göstererek siteniz için en uygun tanıtım makalelerini hazırlayıp sitenize ekleyerek sosyal medyada oldukça geniş insan kitlesine hitap etmenizi sağlayacaklar.

İçerik editörlüğü konusunda verdiğimiz hizmetler oldukça geniş kapsamlı olmaktadır. Sitelerinizin devamlılığı için her gün yeni ve özgün makaleler üretiyor ve firma sitelerinizin kalıcılığını arttırıyoruz.


EDİTORX

İçerik Pazarlama Ajansı

Amacımız; üretirken mutlu olmak, ürettiklerimizle mutlu etmek.
+90 282 650 60 85

+90 555 099 85 15

destek@editorx.net

Hızlı Erişim


Aşağıdaki linklerden hizmetlerimiz ile ilgili tüm detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. İnternet sitemizde ücretlendirme ile ilgili bilgi yer almamaktadır. Proje, sektör ve hedeflere göre değişkenlik göstermektedir. Fiyat bilgisi almak için bizi arayın.

İçerik EditörüEditörlük HizmetleriBacklinkE-Ticaret DanışmanlığıSite İçi SEO Optimizasyon


Sosyal Medya

Bizi takip edebilirsiniz.

En güncel pazarlama teknikleri ve stratejileri ile ilgili haber almak için sosyal medyadan bizi takip edin.


WhatsApp WhatsApp Mesaj